Tunezja. Last Minute

Wydawnictwo: Pascal

Tunezja to złote plaże oblewane przez turkusowe morze, nurkowanie na rafie koralowej i wygodne hotele. To gaje oliwne, zielone palmy, kafeterie, w których serwują herbatę i kawę jak przed wiekami, barwne targi. To bezkres pustyni, berberyjskie wioski wykute w skale i miasta, gdzie współczesna architektura konkuruje z zabytkami rzymskimi, fenickimi, arabskimi. Kiedy nosi po świecie, niezbędny jest przewodnik. Na beztroskie wakacje, również z biurem podróży, najlepiej wybrać mały, lekki, kolorowy przewodnik z nowej serii Pascala LAST MINUTE. Mieści się w kieszeni lub torebce i nie przeszkadza w zwiedzaniu, w kawiarni, ani na plaży. Można go szczególnie docenić, poszukując konkretnych wiadomości lub wytyczając marszrutę zwiedzania. zawiera kolorowe mapki, fotografie i podstawowe informacje dobrane w takiej ilości, by wiedzieć, gdzie się jest i co warto zobaczyć, a także informacje: gdzie przenocować i zjeść, gdzie się bawić, dokąd udać się na zakupy. Żadnego gadulstwa. Same konkrety.

źródło okładki: www.pascal.pl

Brylant | 2015-04-24