Wielkie emocje i uczucia niedoskonałe

Seria: Galeria
Wydawnictwo: Muza
8372008221

Brazylijski reżyser filmowy cierpi od dwóch lat na niemoc twórczą: nie potrafi poradzić sobie z własnymi emocjami, wpada w szalony wir przygód kryminalnych, erotycznych i intelektualnych. Nagle jego życie zaczyna przypominać akcję hollywoodzkiego kryminału. Sny przeplatają się z jawą, życie zmienia się w film...

karuzela | 2013-05-11
Przeczytana: 2012 rok

Ostrzezenie!!!! Prosze nie popelniac mojego bledu jakim bylo czytanie tego "czegos". Te ksiazke nalezy omijac szerokim lukiem. Ani to kryminal ani erotyk, choc autor powrzucal troche tego i troche tamtego.
Rzecz dotyczy Izaaka Babla, a scislej rekopisu jednego z jego dziel, na poszukiwanie ktorego zdecydowal sie brazylijski rezyser filmowy, wielki milosnik prozy Babla.
Nuuuudddyyyyyyy.

To pierwsza książka tego autora jaką przeczytałam. Treść momentami jest nudna. Warto ją jednak przeczytać dla wątku kryminalnego, bo ja właśnie z tego powodu doczytałam do końca.

DawidGryza | 2011-12-19
Przeczytana: sierpień 2011

W tym roku przeczytałem dwie złe książki. Powyższa pozycja jest jedną z nich.

pani_Księgowa | 2014-12-14

nic ciekawego