Bazy danych dla zwykłych śmiertelników

Okładka książki Bazy danych dla zwykłych śmiertelników Michael J. Hernandez
Okładka książki Bazy danych dla zwykłych śmiertelników
Michael J. Hernandez Wydawnictwo: Mikom informatyka, matematyka
informatyka, matematyka
Mikom
1998-01-01
1998-01-01

Okładka książki Zapytania w SQL. Przyjazny przewodnik Michael J. Hernandez, John Viescas
Zapytania w SQ... Michael J. Hernande...
Okładka książki Projektowanie baz danych dla każdego. Przewodnik krok po kroku Michael J. Hernandez, Getz Ken
Projektowanie ... Michael J. Hernande...

Przystępnie wyłożony materiał, choć niestety wydanie zawiera kilka błędów. Dla przykładu, w niektórych miejscach tabele na rysunkach nazwane są inaczej niż w tekście. Nic wielkiego, niemniej zaciemnia przedstawiany obraz.

• Literatura IT
  • Informatyka

Dodaj cytat z książki Bazy danych dla zwykłych śmiertelników