Horoskop na cały rok

Wydawnictwo: Videograf II

Systematyczne obserwacje nieba już starożytnym pozwoliły na odkrycie pewnych regularności w ruchu poszczególnych planet. Stopniowo nauczono się wykreślać horoskopy: koła, w które wpisuje się położenie planet w określonym momencie życia człowieka, na przykład w chwili jego narodzin. Horoskop urodzeniowy ukazuje fundament osobowości człowieka i jego przypuszczalną drogę życia, należy jednak pamiętać, że w chwili narodzin żadnego człowieka nie ustał ruch ciał niebieskich! Książka ta zawiera horoskop na każdy dzień roku. Dzięki czemu charakterystyka osobowości Czytelnika będzie tylko w niewielkim stopniu różna od tego, co sam myśli na swój temat i co sądzą o nim ludzie znający go blisko. Okładka: miękka, Rok wydania: 2008,

Renata Zub | 2012-02-21
Na półkach