Bukiety z krepiny

Tłumaczenie: Aleksandra Baran-Le Ber
Wydawnictwo: RM
Bouquets de fête en papier crépon
rękodzieło

Odkryjcie urok krepiny i komponujcie bukiety prawdziwsze niż w naturze. Złudzenie jest doskonałe. Krepinowe bukiety nie więdną i są proste do wykonania dzięki dokładnym poradom zawartym w książce. Staniecie przed trudnym wyborem pomiędzy dyskretnymi fiołkami, wielkimi różami, czarującymi piwoniami, nenufarami czy kameliami? Podane objaśnienia są szczegółowe i zilustrowane na fotografiach. Każdy bukiet jest wykonany z szablonów o rzeczywistych rozmiarach, co niezwykle ułatwi Wam pracę. Te zachwycające bukiety pasują na każdą uroczystość. Ozdobią i uświetnią Wasze stoły podczas różnych okazji i ceremonii, podczas rodzinnych kolacji lub spotkań z przyjaciółmi.Nie wahajcie się wyrazić siebie kwiatami!

źródło opisu: Matras

myszkulka | 2011-07-24