Desolate

Okładka książki Desolate Ker Dukey
Okładka książki Desolate
Ker Dukey Wydawnictwo: Amazon Digital Services Cykl: Empathy (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Empathy (tom 2)
Desolate
Amazon Digital Services
2015-01-01
2015-01-01
romans kryminał new adult

Okładka książki Vas Ker Dukey, K. Webster
Vas Ker Dukey, K. Webst...
Okładka książki Ven Ker Dukey, K. Webster
Ven Ker Dukey, K. Webst...
Okładka książki Vlad Ker Dukey, K. Webster
Vlad Ker Dukey, K. Webst...
Okładka książki Zepsute laleczki Ker Dukey, K. Webster
Zepsute laleczki Ker Dukey, K. Webst...

Po 18 latach odsiadki w zakładzie psychiatrycznym Rayan wychodzi na wolność. Dowiaduje się że jego brat ożenił się z Melody i mają piękną 17 letnią córkę która jest taka sama jak on. Postanawia zrobić wszystko by móc po cichu spotykać się z bratanicą. Jest zafascynowany Cereus gdyż postrzega ona świat dokładnie jak on i dziewczyna może stać się jego odkupieniem za winy jakie wyrządził. Jednak jego brat dowiaduje się o uwolnieniu i stara się kontrolować każdy jego ruch zaniedbując rodzinę. Gdy manipulacje Rayana i zaczynają zbierać żniwa na jaw wychodzą fakty które mogą zagrażać nie tylko Cereus jak i Rayanowi. Przyznam że końcówka znowu mnie zszokowała. Nie spodziewałam się takiego zwrotu akcji. Przyznam że ostatnie rozdziały czytałam z zapartym tchem. Bardzo polecam

2052

Jest 1-wsza w nocy a ja skończyłam czytać Despolate i nie żałuję tej zarwanej nocki:) Muszę przyznać, że ta część nie jest taka mroczna jak poprzednia, przynajmniej dla mnie, jest tam więcej światełka. Ryan jest dalej facetem bez empatii, czuje potrzebę mordowania i uprawiania brudnego seksu, ale gdy poznaje Cereus coś się w nim zmienia ale tylko dla niej, on widzi siebie w niej, nie wiem może ma rację, a może ona jest jego lekarstwem, kurcze sama nie wiem, może Ryan jest jej zgubą i stanie się taka jak on??? Melody i Blake jak widać bardzo się kochaj, ale nie podobało mi się ,że ukrywał przed nią prawdę o Ryanie, co doprowadziło prawie do wielkiej tragedii, a u Ryana ukazała się ta ciemna strona ,którą ukrywał, ale tylko dlatego, że ktoś zagrażał jego rodzinie, a on nigdy nie da jej skrzywdzić, bo to jest to co trzyma go przy zdrowych zmysłach. No i mamy tutaj dwie psychopatki, również bardzo inteligentne Jenny i Belinda oj ładnie namieszały , prawie im się udało zrealizować ich plan w życie, dobrze, że Blake w porę się zorientował kim jest dr. Jenny, no i ta końcówka jest baardzo ciekawa, jak Ryan dowiedział się, że ma brata ciekawe, co to z tego wyniknie, czy jest taki jak on???Już nie mogę się doczekać następnej części:))

Niesamowita Uzależniłam się od tej serii.:) Po przeczytaniu pierwszej części nie wiedziałam co mnie czeka w drugiej. ale nie żałuję że przeczytałam. Gardło ściśnięte miałam przez cały czas. co chwilę w myślach " zaraz coś się wydarzy niedobrego,, zaraz coś się wydarzy złego, nie powstrzyma się". Atu proszę jakie zakończenie !!!!!! Ja chcę sama ułożyć dalszą historię Ryana!!! Chcę dla niego wspaniałej idealnej dziewczyny!!!! Super pokazane postacie, każdy dialog miał swój sens, nie tak jak w niektórych książkach nie wiadomo kiedy i jak taka szybka przemiana. Ryan musi dużo jeszcze nad sobą popracować ale wierzę że idzie to wszystko ku lepszemu.

„Ludzie są słabi, łącznie ze mną. Jesteśmy niewolnikami naszych potrzeb, naszych pragnień, naszego głodu… a ja jestem tak cholernie głodny.”

Nie była tak dobra, jakbym tego chciała, ale była stanowczo lepsza niż tego oczekiwałam. Była pełna, a jednak wciąż czegoś brakowało. Nie zawsze nudziła, częściej kusiła i wołała by kontynuować czytanie.
Może i wydawać się to dziwne, lecz koniec końców, książka była zbyt łagodna. W pierwszej części bardziej dało się odczuć dławiące poczucie niepokoju. Próbując bardziej przybliżyć Rayana, autorce coś umknęło, przepłynęło przez palce i niewiele dobrego czytelnik dostaje.
Dodatkowo Cereus - mimo że była wyzwalaczem wielu akcji - jednak wydała mi się zbędnym elementem historii.

Może i wydawać się to...

Gdy pierwsza część była dla mnie okropnie słaba,ta część bije ją na głowę! WOW. Jestem pod wielkim wrażeniem. W tej części mogłam lepiej zrozumieć Ryana... I chyba ma u mnie trochę szacunku... za tą sytuację z bratanicą pod koniec książki, za uratowanie jej. Czytając pierwszy rozdział książki, byłam przekonana, że zabił ją...właśnie JĄ. Wszystko takie trochę chaotyczne, ale dobre. A Blake nie powinien ukrywać wszystkiego przed Melody.

wydarzeniami z pierwszej części byłam zaskoczona, ponieważ autorka tak bardzo zmyliła czytelnika. myślałam, że w tej części wszystko będzie dla mi jasne, że będę wiedziała co jest dobrem, a co złem, ale znów dałam się ponieść i autorka zaskoczyła nas w ostatnich rozdziałach, że diametralnie zmieniłam zdanie o Ryanie, który dalej uczestniczy w życiu Blake i Melody oraz ich córki. to co zrobił i zaczął czuć to po prostu wow. a koniec tej książki? oesu, zapowiada jakby niekończącą się historię tylko, że z innymi bohaterami, a Ryan znów pokaże na co go stać.

• Dark
  • Z chęcią przygarnę