16 typów osobowości w pigułce

Wydawnictwo: Logos Media
Martka

Poznaj niezależnego i błyskotliwego stratega, twórczego i wrażliwego mentora oraz optymistycznego i ciepłego doradcę. Poznaj artystę, logika, entuzjastę, prezentera… Dowiedz się, czym wyróżniają się poszczególne typy osobowości, i sprawdź, czy rozpoznasz wśród nich swoich znajomych i bliskich. Czy rozpoznasz wśród nich siebie? Książka ta jest wprowadzeniem do typologii osobowości ID16. Dzięki niej poznasz profile poszczególnych typów osobowości i dowiesz się, jaki procent populacji stanowią.

źródło opisu: http://woblink.com/e-book,poradniki-16-typow-osobo...(?)

źródło okładki: http://woblink.com/e-book,poradniki-16-typow-osobo...»

Awita | 2019-06-04
Przeczytana: 04 czerwca 2019

Niestety ta pozycja jest bardzo ogólnikowa. Krótkie opisy nie pozwalają na trafne dopasowanie i rozpoznanie charakterów oraz różnic między nimi. Znacznie więcej informacji można zaczerpnąć ze strony internetowej z testem 16 Personalities.

Ponadto w środku połowę objętości zajmuje niepotrzebna i powtarzana reklama pozostałych publikacji z tej serii.

Marta | 2018-11-18
Na półkach: Przeczytane, 2018 rok
Przeczytana: 18 listopada 2018

Broszurka o podziale i nazwach osobowości, która tak naprawdę nie wnosi niczego do tematu.

Agnieszka | 2018-08-24
Przeczytana: 24 sierpnia 2018

Niestety książeczka zawiera bardzo zwięzłe informacje, każdy typ osobowości jest opisany w bardzo powierzchowny i krótki sposób. Tak naprawdę sam test przeprowadza się na niezwiązanej z książką stronie internetowej, również na niej można znaleźć informacje dotyczące typu swojej osobowości. Samo kompendium wyłącznie sygnalizuje, że dany podział istnieje i wymienia nazwy rodzajów osobowości.

Grzegorz | 2018-01-29
Przeczytana: 29 stycznia 2018

Rzeczywiście "w pigułce". Bardziej broszurka niż książka.

Kryanka | 2017-11-07
Na półkach: Przeczytane, Poradniki
Przeczytana: 06 listopada 2017

Przeczytałam tą i jedną z 16 książeczek o poszczególnych osobowościach i muszę przyznać, że choć kupiłam ją w promocji, dawno za nic tak nie przepłaciłam. Większość treści to reklama innych pozycji, reszty jest mniej niż gdziekolwiek w internecie. A jaką mają zachęcającą stronę internetową, marketing na najwyższym poziomie.

Olanzapine | 2017-01-16
Przeczytana: 16 stycznia 2017

Nie znalazłam tam swojego typu lub nie umiem go rozpoznać. Za dużo zalet, za mało wad, a jak wiemy człowiek składa się ze sprzeczności.

Dunya | 2015-11-26
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, E-book
Przeczytana: 26 listopada 2015

Wow, rzeczywiście można się dobrze pobawić przypasowywując znajomych (a głównie samego siebie) do zręcznie opisanych typów osobowości. Ciekawa, króciutka pozycja :)