Strażnik Świętego Papieża

Tłumaczenie: inVerso
Wydawnictwo: AA
The Pope and the CEO
Jarr

Niesamowite świadectwo świętości Jana Pawła II, przekazane przez bezpośredniego świadka, człowieka, który jako szwajcarski gwardzista stał tuż przy boku papieża. To poruszające świadectwo, ukazujące w jaki sposób świętość Jana Pawła II inspirowała go i wciąż nie przestaje go inspirować, nawet wnajtrudniejszym momentach jego życia, dając mu siłę do walki oto, co święty papież nazwał „wysokimi standardami zwyczajnego chrześcijańskiego życia”. Mam wielka nadzieje, że książka przybliży wielu ludzi do Jana Pawła II, a przez niego do Chrystusa, któremu święty Papież, przez zawierzenie Matce Bożej, poświęcił całego siebie, aż po ostatnie chwile swojego życia na tym świecie.

kardynał Raymond Burke, Prefekt Najwyższego Trybunału Sygnatury Apostolskiej

Ta fascynująca i bardzo osobista historia spotkań pewnego szwajcarskiego gwardzisty zJanem Pawłem II ujmuje czytelnika spojrzeniem na nieznane fakty z życia i pracy papieża. oraz jego osobistych strażników. Niezwykłe spotkania z papiezem ukształtowały życie i spojrzenie Andreasa Widmera na wiarę, rodzinę i prace – począwszy od służby w Gwardii Szwajcarskiej aż po prace w charakterze prezesa zarządu wielkich firm. Dobre i prawdziwe kierowanie ludźmi wymaga pojednania naszego życia zawodowego z życiem duchowym, zaś święty Papież i prezes Widmer to dwaj ludzie, którzy pokazują, jak wpraktyce wygląda to na co dzień.

Imaculée Ilibagiza, autorka biograficznej książki Ocalona aby mówić, świadectwa zbrodni ludobójstwa w Rwandzie w 1994 roku, wczasie wojny między plemionami Tutsi i Hutu. Działaczka na rzecz praw człowieka, laureatka Nagrody Pojednania i Pokoju im. Mahatmy Gandhiego.

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: www.aa.com.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!