Rae Ragis

Cykl: Era Mroku (tom 2)
Wydawnictwo: Self Publishing

http://bartoszadamiak.com W drugim tomie sagi Era Mroku, Paweł (znany już jako Pablo Sauromata) musi odbyć podróż na daleką północ, do opustoszałej twierdzy Rae Ragis, w której podziemiach spoczywa super-komputer strzegący planety. Jedynie jego reset może sprawić, by Sauromata mógł powrócić do domu. W tej niebezpiecznej wyprawie towarzyszyć mu będą: niewyżyty seksualnie złodziejaszek, pewien...

mógł powrócić do domu.

W tej niebezpiecznej wyprawie towarzyszyć mu będą: niewyżyty seksualnie złodziejaszek, pewien stary lokaj smoka oraz zapijaczony maszynista, który musi ich wszystkich przewieźć zardzewiałą lokomotywą przez nawiedzony las.

Aha... ściga ich też banda kowbojów na żołdzie pewnego alfonsa.

Książka pełna tak ostrego i groteskowego humoru, na jaki tylko pozwolić sobie może niezależny twórca.

źródło opisu: http://bartoszadamiak.com

źródło okładki: http://bartoszadamiak.com