Jupiter’s Circle #2

7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
komiksy
angielski
Wkp

It’s 1958 America, and Dr. Richard Conrad is a superhero and celebrated surgeon...with another identity that he struggles to keep hidden from his trusted teammates. When the director of the FBI threatens to reveal his secret, Richard is forced to make an impossible decision, all while his team battles to keep the world safe.

źródło opisu: https://imagecomics.com/comics/releases/jupiters-circle-2

źródło okładki: https://imagecomics.com/comics/releases/jupiters-circle-2

Wkp | 2015-05-08
Przeczytana: 08 maja 2015

KRĄG JOWISZA 2

Hoover szantażuje Bluebolta groźba ujawnienia jego homoseksualizmu, jeśli ten nie stanie się jego źródłem informacji o herosach...

Wyobrażacie sobie herosów, którzy porywają się na samobójstwa, albo pokonują wrogów wysłanych by zniszczyć herosów tym, że... przebierają się za ludzi, których Ci zniszczyć nie mogą?

Po średnim pierwszym zeszycie, drugi to świetnie napisany, choć niestety przeciętny graficznie komiks wart polecenia każdemu, kto chce poważne i mądre opowieści.