Zrozumieć samochód. Samochód bez tajemnic

Wydawnictwo: AHE
motoryzacja
Arczi

"Wszystkim miłośnikom samochodów, i nie tylko im, proponuję tę książkę, która wyjaśnia, jak to się dzieje, że płacąc pewną kwotę, możemy – przy określonych umiejętnościach – przemieszczać się samochodem w czasie w dowolne miejsce rzeczywistości i osiągać wymarzone obszary przestrzeni marzeń. Pracując nad tą książką, przyjąłem następujące ogólne założenie: tekst ma być opracowany bez...

Pracując nad tą książką, przyjąłem następujące ogólne założenie: tekst ma być opracowany bez powoływania się na jakieś skomplikowane wzory czy reguły matematyczne i tam, gdzie jest konieczne odwołanie się do znajomości pewnych praw fizyki, prawa te w sposób przystępny mają być przedstawione i skomentowane. Mam nadzieję, że spełniając te założenia, książka będzie w swej treści dostępna dla każdego Czytelnika zainteresowanego samochodem"
(prof. Cezary Szczepaniak)

źródło opisu: http://www.wydawnictwo.ahe.lodz.pl/?q=node/868

źródło okładki: http://www.wydawnictwo.ahe.lodz.pl/?q=node/868

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!