Jak ułożyć konia?

Wydawnictwo: Muza
8372001170
flora i fauna

Poradnik analizuje przyczyny kłopotów związanych z koniem oraz proponuje proste, sprawdzone w praktyce, fachowe rozwiązania dotyczące wychowania konia. Nowoczesne zasady, wskazówki i praktyczne porady pokazują jak uniknąć wielu problemów w stajni i w siodle. Informacje podane w duchu zrozumienia i szacunku dla zwierzęcia w ciekawej formie, ilustrowane zabawnymi rysunkami pomogą rozwiązać wiele codziennych problemów związanych z utrzymaniem konia.

Sonata | 2016-04-09
essteem | 2015-09-17