The betrayal knows my name.

Tłumaczenie: Yen Press
Wydawnictwo: Kadokawa Shoten
Uragiri wa Boku no Namae wo Shitteiru
angielski
KotzCheshire

W snach nawiedza go pewna postać, której nie pamięta, a także obdarzony jest dziwną mocą,pozwalającą mu słyszeć myśli i emocje innych ludzi. O kim mowa? O uczniu liceum, Sakurai Yuki - chłopaku pragnącym od zawsze poznać powód swojego istnienia. Pewnego razu pewien obcy, nieco nostalgicznie wyglądający człowiek, imieniem Zess, ratuje go przed nadjeżdżającym samochodem,a głowa rodu Gioh pojawia się w zastępczej rodzinie, która przygarnęła przed laty porzucone niemowlę - Yuki'ego, podając się za jego starszego brata. Kim są członkowie klany Gioh? Jaką misję mają spełnić? I jaka w tym wszystkim jest rola Yuki'ego?

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!