8391994104
hobby

Niezwykle barwna opowieść owczarka nizinnego o ludzkim świecie pazerności, zazdrości, ale też o szlachetności i miłości.

Gdy wzięłam tą książkę do ręki pomyślałam,że to lektura na chwile i dla dzieci.Nie wiem co mnie pod kusiło,aby jednak ją wziąć.Bardzo się pomyliłam. Moim zdaniem nie jest to książka dla dzieci poniżej 12 roku życia przez słownictwo i treść. W sumie bardzo zabawna i przyjemna,nawet dla osoby starszej,która chce się odprężyć.
Na okładce pisze,że ta książka została na pisana na wyraźnie żądanie p. Puchacza,spisali pod dyktando, Krzysztof Kreutzinger.[XD(heh)]
Właśnie ten Puchacz jest polskim owczarkiem nizinnym,który opowiada o swoim życiu i o tym jak poznał swoich właścicieli.Kieruje nim pycha i przemądrzałość oraz zbyt duża wiara w siebie.

Katarzyna Ceglarz | 2015-06-04
Przeczytana: 16 maja 2008