Naśladuję zwierzaki

Wydawnictwo: Muza
zwierzęta, dla dzieci
Donia

Zabawa w naśladowanie zwierzątek nigdy nie nudzi się najmłodszym. Kaczka bardzo jest przejęta: – Kwa! Zgubiłam gdzieś kaczęta! Kwa! Gdzie moje słodkie brzdące? Może kwa, kwa! są na łące? Kwa, kwa! – kwacze kacza mama, nie odnajdzie dzieci sama. Trzeba pomóc jej raz, dwa. Głośno kwaczę więc: – Kwa, kwa! Zbiór wesołych wierszyków o różnych zwierzętach to książka do oglądania, czytania i zabawy...

Zabawa w naśladowanie zwierzątek nigdy nie nudzi się najmłodszym.

Zbiór wesołych wierszyków o różnych zwierzętach to książka do oglądania, czytania i zabawy w naśladowanie głosów. Dwulatek chętnie weźmie udział w czytaniu, dopowiadając jak mówią zwierzątka. Naśladowanie głosów zwierząt aktywizuje dzieci i zachęca do nauki przez zabawę, ćwiczy aparat mowy, a także pamięć i koncentrację

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://muza.com.pl/ksiazki-edukacyjne-i-interaktyw...»

Donia | 2015-05-06
Na półkach: Przeczytane, Dzieciaczki
Przeczytana: 06 kwietnia 2015

Rewelacyjna książeczka! Teoretycznie przypisana jest dla dzieci w wieku 2+, ale moja młodsza pociecha była nią zachwycona (chociaż oczywiście nie przerobiliśmy jednorazowo wszystkich zwierzątek) - uwielbia naśladowanie dźwięków.
Bohaterami książeczki są: Kotek, Piesek, Krówka, Myszka, Kaczuszka, Konik, Kurka, Kogucik, Baranek, Kózka oraz Świnka.