Katechizm dla niewierzących (t. 1-2)

Tłumaczenie: Artur Chojecki
Wydawnictwo: Wydawnictwo ANTYK Marcin Dybowski
religia
Arnika

Wznowienie słynnego przewodnika dla osób, które poszukują prawdy, a mają problemy z uporządkowaniem swego światopoglądu. Dwa tomy świetnej argumentacji, logicznego myślenia i precyzyjnego docierania do zasad dotyczących naszego życia. Kompendium zbudowane na zasadzie klasycznej - postawienia pytania i odpowiedź. Pytania, często dość ostro stawiane i bezkompromisowe, są dalekie od pobłażliwości i konformizmu, a udzielane odpowiedzi świadczą o zrozumieniu postawy osoby poszukującej i niemającej łaski wiary.
Katechizm napisał słynny scholastyk, francuski tomista z zakonu dominikanów, członek Instytutu Francuskiego.
Katechizm posiada imprimatur.

źródło opisu: http://ksiegarnia.antyk.org.pl/x_C_I__P_23016554-23010001__PZTA_2.html

źródło okładki: http://ksiegarnia.antyk.org.pl/x_C_I__P_23016554-23010001__PZTA_2.html

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!