System sygnalizacji nr 7. Protokoły, standaryzacja, zastosowania

Wydawnictwo: WKŁ
8320615976
technika

Opis zasad działania systemu sygnalizacji nr 7, stanowiącego podstawowy system sygnalizacji cyfrowej wspólnokanałowej zawierający zbiór protokołów wymiany informacji sterujących w sieciach telekomunikacyjnych. Podano funkcje, budowę i zestaw protokołów systemu sygnalizacji nr 7, zasady budowy i planowania sieci sygnalizacyjnej, zastosowanie tego systemu sygnalizacji w sieciach telefonii stacjonarnej, ISDN i ruchomej, wykorzystanie sygnalizacji w sieciach inteligentnych i szerokopasmowych B-ISDN, rozwój sygnalizacji w celu jej wykorzystania w sieciach następnej generacji. Uwzględniono również zagadnienia dotyczące szeroko rozumianego zarządzania siecią. Okładka: twarda, Rok wydania: 2005,

czucz1235 | 2012-02-25
Na półkach