Stadiony piłkarskie Europy

Wydawnictwo: Bellona
6 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
sport, futbol, stadion piłkarski
albumy

Bogato ilustrowany album-informator o najważniejszych stadionach piłkarskich Europy, przede wszystkim tych, na których rozgrywane będą najbliższe mecze finałowe Mistrzostw świata w Piłce Nożnej. Każdemu hasłu towarzyszą zdjęcia stadionu i fragmentów rozgrywanych na nich spotkań. W albumie uwzględnione są również stadiony polskie Legii i Wisły.

Książkoświry | 2015-08-06
Na półkach: KFootball, Przeczytane

Bardzo przyzwoity album o stadionach w Europie. Nie zagłębia się bardzo mocno w dane budowle, ale podstawowa wiedza jest przedstawiona w przystępnej formie. Może trochę dziwić wybór/brak pewnych obiektów, ale całość prezentuje się dobrze.

sajmon1910 | 2012-08-27
Rodion | 2014-01-21