The Tornado

Wydawnictwo: Kindle Edition
literatura piękna
angielski
Mefir

A once gifted ballet dancer chained to the demons of her past, Jewel is broken and can no longer dance, her dream torn away from her. Determined to not lie down and die, she takes up the fight, disguising herself as a man, and dares to enter... The Tornado’s testosterone-fueled boxing gym. An ex-Marine turned MMA fighter, living in the shadow of his tragic past, Asher “The Tornado” Prince...

An ex-Marine turned MMA fighter, living in the shadow of his tragic past, Asher “The Tornado” Prince only wants to keep his head in the game, turning any man who enters the ring into dust. His temper is hotter than a branding iron, keeping everyone at arm’s length for good reason. He is all tattooed muscle, blood, sweat, and anyone who dares to cross his path, he’ll leave them in tears.

But one night is all it takes. One look is all it takes. Two broken souls find love in the unlikeliest of places.

Jewel wants out of her dark world, and she faces the fight of her life to get there. But she won’t do it alone. When Asher discovers that the skinny little kid who comes to his gym every night is a beautiful young woman, nobody will dare touch her again. They call him The Tornado, and Jewel finds out fast why he lives up to his hard-hitting, bone-crunching name. But when he proves to be the tornado to her demons, he also becomes the shelter to her storm.

And in the end, he will give up his dream, only so that he can… save hers.

źródło opisu: http://www.amazon.com/The-Tornado-Missy-Blue-ebook/dp/B00W32GGPQ

źródło okładki: http://www.amazon.com/The-Tornado-Missy-Blue-ebook/dp/B00W32GGPQ

Jagusia | 2018-12-09

Historia odkupienia i uzdrowienia. Juliet Jewel Mucciarone 23 lata to piękna dziewczyna która przeszła przez traumę, która pozostawiła ją złamaną. W miarę jak zaczyna się historia, odkrywa, że wykonuje trzy prace i próbuje trenować na lokalnej siłowni. Jest dzieckiem dużej włoskiej rodziny, która jest jej oddana, wspiera ją. Kiedy Jewel zaczyna trenować w siłowni, spotyka Jego .Asher „Tornado” Preston lat 26 były żołnierz piechoty morskiej, prowadzi lokalną siłownie , wojownik MMA . Jego życie też nie było usłane różami. Asher i Jewel nie mają typowej relacji miłość / pożądanie. Zaczynają jako przyjaciele. Asher bardzo szybko zdaje sobie sprawę, że Jewel ukrywa coś głębokiego i mrocznego. Asher nie naciskał Jewel, po prostu dał jej przestrzeń, której potrzebowała, by oddychać. Był taki spostrzegawczy i ostrożny. Czas, jaki spędzają razem Asher i Jewel, jest taki słodki i autentyczny. Tworzą piękny poraniony duet. Asher sprawił, że Jewel poczuł spokój, jakiego nie odczuwała...

jola79 | 2018-04-26

czytają tej książkę czasami czułam straszny ból, smutek, a czasami wydawało mi się że za dużo słodkości, ale najważniejsze, że czytając coś się odczuwa i taka powinna być dobra książka.

qqqaniaqqq | 2018-03-08
Przeczytana: 08 marca 2018

Historia fajna ale to za słodkie choć było kilka dobrych z dreszczykiem chwil . miło się czyta i szybko , wchłonęłam w dobę wiec wielki plus. :))

POLECAM zdecydowanie :) dla każdego kto lubi dobry romans z elementami erotyki :)
Asher,,Tornado,,-to nie byle kto ..kiedyś był wojskowym-obecnie jest wojownikiem MMA który prowadzi również siłownię.. Jest super sexowny, przystjny i wogule super super... Do jego siłowni przychodzi chłopak,uparcie tenujący każdego wieczoru..mówią na niego Loner bo nigdy z nikim nie rozmawia...I jakież to ogromne zdziwienie następuje kiedy wychodzi na jaw że ów chłopak to właściwie ...dziewczyna (przebrana w workowate ciuchy chłopaka), którą jest Juliet Jewel Mucciarone...
Jewel przeżyła tragedię niespełna rok temu,teraz nie pozwala nikomu zbliżyć się do siebie...nikomu ...poza Asherem który pragnie zdobyć jej zaufanie.. Chłopak jest poprostu cudowny ..i to w jak delikatny i ostrożny sposób postępuje z Jewel..jak bardzo mu na niej zależy...poprostu brak słów..i tak jak było napisane już w pewnej opinii
,,czeka się na wszystko z wielkim tchem,,
czeka się na ich pierwszą randkę, pierwszy...

magpie101 | 2017-06-15
Przeczytana: 15 czerwca 2017

Ona to 23 letnia dziewczyna, ktora rok wczesniej zostala napadnieta, wieziona przez kilka dni i gwalcona przez seryjnego morderce, teraz probuje pozbierac swoje roztrzaskane kawalki do kupy i uczy sie zyc na nowo w tym celu odwiedzajac silownie w przebraniu chlopaka.
On 25 letni byly zolnierz, ktory stracil przyjaciela, zawodnik MMA jest wlascicielem w/w silowni.
Asher od poczatku, gdy tylko poznal Jewel wie, ze spotkalo ja cos zlego w przeszlosci ale malymi krokami stara sie do niej dotrzec i przekonac do siebie. Jego delikatnosc, cierpliwosc i trosklowosc byla bardzo wzruszajaca ale dzieki temu Jewel powoli sie przed nim otwierala i darzyla go zaufaniem.
Do polowy ksiazki bylo spokojnie i po za ich wzajemnymi relacjami niewiele sie dzialo, pozniej jednak akcja nabrala tempa, gdy Asher wyjechal na zawody MMA, w ktorych nagroda byly dwa miliony dolarow, a Jewel miala zeznawac w sadzie przed swoim oprawca. Polecam!

Joaśka | 2016-06-01
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 01 czerwca 2016

Nazywali go Tornado...i słusznie...bo nim był,a w szczególny sposób dla Jewel i jej demonów.Z nieprawdopodobną siłą zniszczył je...zniszczył kochając ,oddaną i bezwarunkową miłością ,dając bezpieczne schronienie podczas jej własnej burzy,która nieustannie czaiła się za rogiem aby uderzyć...ponownie.

Ona była dla niego przede wszystkim przyjacielem, który sprawiał, że śmiał się trochę głośniej,uśmiechał trochę szerzej.Sprawiała, że chciał żyć trochę lepiej.Była jego domem,spokojem...jego wszystkim.

KONIEC BAJKI - "brzydkiej" na początku i "ładnej" na końcu z "żyli długo i szczęśliwie".

Tu znalazłam wszystko co kocham.

Ewelina | 2016-03-14
Przeczytana: 22 lutego 2016

Zakochałam się❤ po prostu się zakochałam, ja też chcę takiego Ashera. Ten facet to marzenie chyba każdej kobiety. Tornado jest rewelacyjny, cudowny, wspaniały... Mogłabym tak wymieniać w nieskończoność. Jewel też nie można nie polubić, przeżyła prawdziwe piekło, a mimo to jest na tyle silna że potrafi zacząć żyć na nowo i przełamać swoje granice. Wojownik i baletnica, para idealna :)

lulamae | 2016-02-17
Przeczytana: 17 lutego 2016

"Nazywają mnie Tornado. Ale dla ciebie Jewel, chcę być schronieniem dla twojej burzy."

Asher Tornado Preston jak łatwo się domyślić jest wojownikiem, wojownikiem MMA. Zanim zaczął walczyć i prowadzić siłownię był wojskowym , a jego życie nie było usłane różami.
Juliet Jewel Mucciarone to dwudziestotrzyletnia dziewczyna, której życie przed rokiem zostało rozszarpane - dosłownie i w przenośni.
Rok po wydarzeniach Ash i Jewel spotykają się i wchodzą do swoich żyć. Asher pragnie pomóc naprawić Jewel, a ona z czasem bardzo chętnie przyjmuje wszystko co jej daje. Staje się jej schronieniem, spokojem i bezpieczeństwem.
Nie ominą ich jednak problemy zarówno te związane z przeszłością jak i te teraźniejsze.

Bardzo przyjemnie czytało mi się tę książkę. To co spotkało Jewel jest naprawdę przerażające, aż skóra cierpnie na samo wyobrażenie tego co przeżyła.
Dramat Ashera może mniej mnie uderzył jednak widać było jak wielki miało to na niego wpływ. Zatrzymując się na dłużej na postaci...

Edyta | 2016-01-02
Przeczytana: 02 stycznia 2016

historia bardzo dobra ale jak dla mnie zbyt szybko Jewel dała się zbliżyć do siebie Asherowi, po tragedii która ją spotkała. Oczekiwałam więcej dramatyzmu w tym wszystkim, mimo iż Asher naprawdę jest ideałem.