Różaniec Eucharystyczny

Wydawnictwo: Esprit
Der Eucharistische Rosenkranz
religia
Ursa

W różańcu kryje się wiele łask, w różańcu kryje się wiele darów, w różańcu kryje się wiele dróg pozwalających ujrzeć Bożą miłość.(fragment) Różaniec w sercu Eucharystii Wiele osób nie potrafi połączyć modlitwy różańcowej z Adoracją Eucharystyczną. Carver Alan Ames, autor książki Oczami Jezusa, zyskał szczególny stosunek do tej modlitwy dzięki mistycznym wizjom wskazującym na głęboki...

Różaniec w sercu Eucharystii

Wiele osób nie potrafi połączyć modlitwy różańcowej z Adoracją Eucharystyczną. Carver Alan Ames, autor książki Oczami Jezusa, zyskał szczególny stosunek do tej modlitwy dzięki mistycznym wizjom wskazującym na głęboki związek różańca i Najświętszej Eucharystii. Ta książka pozwoli na nowo odkryć piękno tej modlitwy.

źródło opisu: Wydawnictwo Esprit

źródło okładki: Wydawnictwo Esprit

Tybero | 2017-11-05
Przeczytana: 05 listopada 2017

Króciutka ale za to bardzo rzetelna książka od Alana. Niewiele mogę o niej powiedzieć, prócz tego że przypomina nam o tym jak Matka Boża życzyła sobie abyśmy odmawiali różanie, po za tym są w niej rady jak bardziej przybliżyć się do Boga. Niewiele można powiedzieć o tej książeczce a w zasadzie modlitewniku, wielki plus za obrazki, które oddają wagę kolnym tajemnicą. Medytacje różańcowe są bardzo pomocne i naprawdę za ich pomocą można przezwyciężyć swoje lenistwo do różańca i naprawdę odnaleźć w nim rozmowę z Bogiem.

Myosotis | 2015-06-24

Carver Alan Ames, znany australijski mistyk i charyzmatyk na podstawie objawień towarzyszących mu od 1994 roku opracował tą małą, podręczną książkę zawierająca rozważania nad wszystkimi tajemnicami różańcowymi.
I zrobił to w niezwykły sposób ! :)
Połączenie modlitwy różańcowej z adoracją eucharystyczną kryje w sobie niewyczerpaną siłę,piękno oraz pomoc w lepszym zrozumieniu najpotężniejszej Maryjnej "broni". Ponadto pozwala nam głębiej przeżyć drogę wiodącą przez wszystkie etapy życia Jezusa.
Myślę, że jest to swego rodzaju Boży dar z którego trzeba skorzystać :)

*Do każdej tajemnicy zamieszczony jest opis wizji otrzymanej przez Alana Amesa oraz krótka medytacja. Osobiście poleciłabym pozostać przy nich nieco dłużej...;)