Kaktusy - ilustrovaný atlas

Wydawnictwo: SUN
czeski
stoplamek

Kaktusy jsou nesmírně zajímavé rostliny, které původně pocházejí z Ameriky, dnes se však vyskytují po celé planetě. Naučte se tyto sukulenty obdivovat a pěstovat. Seznamte se s jejich biologií, se zeměmi, odkud pocházejí, s ideálními podmínkami pro růst nebo s teplotami, které snesou. Zjistěte, jak se dají rozmnožovat, kterému stupni ochrany jednotlivé druhy podléhají, a mnoho dalšího. Radost vám udělají překrásné fotografie a poznáte také nové variety.

źródło opisu: http://www.sun-knihy.cz/kaktusy-ilustrovany-atlas/d-70680/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!