100 bajek dla chłopców

Okładka książki 100 bajek dla chłopców praca zbiorowa
Okładka książki 100 bajek dla chłopców
praca zbiorowa Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: 100 bajek literatura dziecięca
literatura dziecięca
100 bajek
365 Bedtime Stories vol. 1,2,3
Egmont Polska
2014-01-01
2014-01-01
Disney bohaterowie filmów Disneya dla chłopców

Bardzo fajna, często do niej wracam. Przyjemnie się czyta krótkie opowiadania do poduchy.

Mam mieszane odczucia po przeczytaniu tej książki. Większość historii jest zwyczajnie nudna. Poza tym są one króciutkie (na 2 strony każda),wyrwane z kontekstu i wypadałby znać wszystkie postacie z każdej z bajek, aby się w nich jako tako odnaleźć. Mój synek też średnio zadowolony, stąd też i średnia ocena :)

100 krótkich opowieści o bohaterach znanych z filmów Disneya, w sam raz na dobranoc.

• Basia przeczytała z mamą
  • Przeczytane w 2019 r.
  • Lit. dziecięca
  • Córka
  • Witek
  • Półka dziecka

Dodaj cytat z książki 100 bajek dla chłopców