Jak mówić, rozmawiać, przemawiać?

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
hobby

Co to znaczy być dobrym mówcą i rozmówcą? Jak przemawiać, aby nie zanudzić słuchaczy? Jak prowadzić rozmowę, a jak negocjacje? Jeżeli odpowiedzi na takie pytania komuś wydają się niepotrzebne, myli się. Każdy z nas bowiem prędzej czy później znajdzie się w sytuacji, kiedy będzie musiał wypowiedzieć się w obecności co najmniej kilku osób. Książkę tę dedykujemy więc: uczniom, studentom i nauczycielom pracownikom, którzy negocjują umowy i prowadzą rozmowy z klientami a także wszystkim tym, którzy chcieliby wypowiedzieć się podczas małych lub większych uroczystości rodzinnych. Po wnikliwej lekturze tej książki nikt nie będzie miał wątpliwości co, jak i kiedy powiedzieć. Podsumowanie najważniejszych wiadomości po każdym rozdziale. Praktyczne porady. ćwiczenia dla uczniów. Okładka: miękka, Rok wydania: 2008,

Major86 | 2016-01-10
Przeczytana: 10 stycznia 2016