Łatwe piosenki dla dzieci

Wydawnictwo: Impuls
muzyka

Jest to zbiór piosenek dla dzieci, ułożonych według stopnia trudności. Melodie pochodzą z różnych krajów. Skala piosenek i ambitus melodii dostosowane są do możliwości głosowych dzieci od lat trzech do dziesięciu. Teksty są łatwe i zrozumiałe. Celem zbioru jest ułatwienie systematycznego rozwijania słuchu muzycznego dzieci, a przede wszystkim dostarczenie im radości śpiewania.Z publikacji mogą korzystać nauczyciele przedszkoli i klas I-III szkoły podstawowej, nauczyciele ognisk i szkół muzycznych, studenci kierunków pedagogicznych, oraz rodzice, którzy pragną śpiewać ze swoimi dziećmi.

Na półkach