Marysia Rebusek. Tajemnica zaginionego szmaragdu

Seria: Marysia Rebusek
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Maisie Hitchins. The Case of the Vanishing Emerald
werka777

Słynna gwiazda sceny, Sara Massey, ma wielkie zmartwienie – jej ukochany, tajemniczy młody mężczyzna, podarował jej bezcenny szmaragdowy naszyjnik, a ten gdzieś zaginął! Zaintrygowana Marysia niezwłocznie decyduje się przeprowadzić śledztwo w teatrze. Jednak w tym świecie iluzji nic nie jest takie, jakie się wydaje…

źródło opisu: www.zielonasowa.pl

Przeczytana: 21 października 2015

Ciekawa książka.POLECAM ;)

werka777 | 2015-04-23
Przeczytana: 23 kwietnia 2015

Detektyw - osoba niezwykle spostrzegawcza, bystra, potrafiąca łączyć fakty i widząca to, co dla innych pozostaje ukryte. Mknąca przez ulicę niczym w czapce niewidce, nieraz potrafi wytropić cel, który w danym momencie odgrywa bardzo ważną rolę. Czy jednak te cechy nie przypominają Wam kogoś jeszcze? Rozbiegane oczka, wyostrzony słuch - słyszą wszystko pomimo tego, że pozornie zajmują się czymś zupełnie innym. Dzieci. Jak się okazuje, to właśnie one nieraz okazują się doskonałymi tropicielami, bo jeżeli czegoś pragną, mogą wywęszyć wszystko. Co jednak wtedy, kiedy niewinne z pozoru dziecko otrzymuje ważne zlecenie? Co w przypadku, kiedy całkiem dobrze sobie z nim radzi? Odpowiedzią na te pytania jest Marysia Rebusek, inteligentna, wesoła i niezwykle uczynna dziewczynka, w której krwi płynie zew przygody. Cóż takiego wydarzyło się w jej życiu? Zapraszam zatem do samego serca dziecięcego śledztwa, którego celem jest rozwiązanie Tajemnicy zaginionego szmaragdu.

Marysia Rebusek,...