Top Trumps Samochody wyścigowe

Wydawnictwo: Alma-Press
9788370204037
motoryzacja

Minęło już 30 lat od kiedy dzieci w Wielkiej Brytanii oszalały na punkcje gier w karty Top Trumps. Dziś w gry Top Trumps możesz grać również w internecie, możesz je odtwarzać z płyt DVD, na konsoli do gier lub w telefonie komórkowym. Top Trumps, to także seria książek. Dzięki temu legenda gier Top Trumps jest wciąż żywa! Teraz książki z serii Top Trumps zawitały do Polski! Szukaj książek z serii Top Trumps wydawnictwa Alma-Press dostarczą ci jeszcze więcej faktów i jeszcze więcej zabawy! Książka Top Trumps Samochody wyścigowe zawiera informacje na temat 45 najbardziej ekscytujących bolidów świata startujących na torach Formuły 1, zajmujących czołowe miejsca w wyścigach NASCAR oraz gwiazd wyścigu Le Mans. zawiera nie tylko dane techniczne wszystkich samochodów, ale też fascynujące fakty dotyczące wyścigów i kierowców, a także wspaniałe zdjęcia i najświeższe statystyki. Wspaniały i jednocześnie poręczny przewodnik dla fanów wyścigów samochodowych.