zmień swój ogród /Szczegółowy przewodnik odnawiania ogrodów

Wydawnictwo: Muza
flora i fauna

bogactwo pomysłów przekształcania ogrodu, który mamy, w ogród, który chcielibyśmy mieć ˇ praktyczne rozwiązania różnych problemów: braku przestrzeni, słabej jakości gleby ˇ sugestie szybkiej naprawy, by ogród wyglądał dobrze o każdej porze roku. Jeśli uważasz, że Twój ogród wymaga liftingu, ta książka pozwoli Ci przekształcić istniejący już ogród w ogród Twoich marzeń! znajdziesz tu rozwiązania potencjalnych problemów, które możesz napotkać w czasie nadawania mu upragnionego wyglądu, a także proste i łatwe do realizacji sugestie, by Twój ogród dobrze się prezentował o każdej porze roku. Tłum. Świdzińska Małgorzata Okładka: twarda, Rok wydania: 2008,

rasilio | 2015-09-23
Na półkach