Poradnik pani domu

Wydawnictwo: Publicat
hobby

Wyjątkowa książka dla każdej Pani Domu - pomoże rozwiązać domowe problemy. Porady niezbędne dla Twojej rodziny, żyjącej w polskich realiach.Przystępny język, czytelny i przejrzysty układ, rady "krok po kroku" - pozwolą podjąć właściwą decyzję.Ramki z praktycznymi wskazówkami dotyczącymi życia domowego - dzięki nim poradzisz sobie z trudnymi sytuacjami. Sprawdzone pomysły do samodzielnego wykonania - aby Twój dom był piękniejszy.

źródło opisu: Matras

Jakub Czaplicki | 2016-01-08