Uwagi ze szkolnych dzienniczków

Wydawnictwo: Vesper
rozrywka

Przestraszył nauczyciela, który na skutek szoku spadł z krzesła. Zrzuciłem ze schodków popiersie patrona naszej szkoły. Nie chciałem pozbierać jego szczątków.Cała klasa dostaje uwagę za wytypowanie woźnej na przewodniczącą samorządu szkolnego. Wyje i śpiewa Chałupy, choć już dawno wyszły z mody.z radości, że nie ma nauczyciela, zwalił tablicę. Na lekcji zPT umyślnie piecze ciasto bez mąki. Na lekcji PO nie chce zdjąć maski przeciwgazowej. Kaszle obrzydliwie na lekcji wiedzy o społeczeństwie.Na lekcji fizyki nie rozrabia, jak zwykle! Siedzi zamyślony, rysuje jakieś plany. Pewno knuje coś niecnego.Książka zawiera najzabawniejsze wypisy ze szkolnych zeszytów spostrzeżeń. zamieściliśmy w niej również jako dodatek najbardziej kuriozalne tematy wypracowań. Część materiału zamieszczonego w tej antologii nie była wcześniej publikowana w formie książkowej. Dobrej zabawy!

Kann | 2013-06-16
OniSia | 2013-03-24