Szkoła gry w piłkę nożną. Fachowe wskazówki dla dzieci

Wydawnictwo: Elipsa, Publicat
sport

Na pewno chcielibyście grać w piłkę tak jak Ronaldo, Ronaldinho, Zidane czy inni wielcy piłkarze. Co trzeba zrobią? Intensywnie trenować! Stopniowo, grając w klubie czy na osiedlowym boisku, staniecie się naprawdę dobrymi sportowcami. Dzięki tej książeczce poznacie podstawowe wyposażenie futbolisty oraz przepisy. Dowiecie się jak powinien wyglądać trening techniki piłkarskiej, m.in. uderzenia i podania, drybling i zwody, kontrola piłki i jej przyjęcie, strzały na bramkę, gra głową, a także trening taktyki - jej rodzaje i systemy gry. Osobny rozdział poświęcony został przygotowaniu kondycyjnemu.

źródło opisu: wyd. Elipsa, 2008

| 2016-04-12