Drobne kłamstwa

Filia
2015-05-13
2015-05-13
Joanna Dziubińska

Ellen Moore jest pracownikiem społecznym, zostaje wezwana, gdy w miejskim parku pod pomnikiem bogini Leto zostaje znaleziona martwa kobieta z czterolatkiem. Ellen próbuje ustalić tożsamość chłopca. Wraz z przyjacielem, policjantem, próbują ustalić, czy morderstwo nie jest dziełem seryjnego mordercy, który trzynaście lat temu w bardzo podobny sposób zabił inną kobietę.
Heather Gudenkauf pisze przyjemnym językiem, a opowiadanie zawiera zaledwie czterdzieści dziewięć stron, więc czyta się ją bardzo szybko. Jest bardzo wciągająca i czytałam ją z zapartym tchem.
Jest to darmowy ebook, prequela "Małych cudów". Należy do literatury pięknej.

Króciótkie opowiadanie. Jednak podobało mi się. Dodatkowo bardzo fajnie wpleciona historia pomnika, dzięki czemu można było dowiedzieć się czegoś nowego.

bardzo wciągająca historia. Szkoda tylko że taka krótka można przeczytać ją jednym tchem, czekam na poznaje kolejnych książek autorki

Króciutka książka. Jak opowiadanie raptem na jeden nie cały wieczór. Ale w sumie bardzo ciekawe opowiadanie.

Zapowiadało się ciekawie. Niestety - mam wrażenie, że autorka miała ograniczoną ilość znaków i rozwiązanie zagadki musiała zmieścić na ostatnich kilku stronach... Bardzo naciągane rozwiązanie.

Bardzo dobrze napisane, szybko się czyta, szkoda że tylko opowiadanie :)

Bardzo dobrze napisane, szybko się czyta, szkoda że tylko opowiadanie :)

No ciekawy wstęp.

No ciekawy wstęp.

Krótka historia, wstęp do "Małych cudów:, ale czyta się fenomenalnie. Idealna na pierwsze spotkanie z autorką.

Wspaniale się czytało. Bardzo wciągająca historia. Myślę, że sięgnę również po inne tytuły od tej autorki.

Książka dość krótka, wciągająca, takie lekkie opowiadanie które się szybko i przyjemnie czyta. Ale z chęcią zajrzę do kolejnych pozycji autorki.

• Ebooki
  • Kindle
  • 2015

Dodaj cytat z książki Drobne kłamstwa