Strategie zarządzania 2

Wydawnictwo: Placet
biznes, finanse

W drugiej części pracy znajdziecie Państwo przystępnie opisane zasady, sposoby budowy i wdrażania konkretnych strategii w poszczegóne dziedziny działalności strategicznej firmy. Taki proces pozwala zwiększyć zdolność adaptacji przedsiębiorstwa do zmieniającego się i niepewnego otoczenia. Autor w szczególności prezentuje podejście strategiczne do takich dziedzin jak :marketing i jego wyzwaniakreowanie innowacjigospodarowanie zasobami pracyochrona środowiskaKsiążka jest wykładem nowoczesnej filozofii zarządzania. Dostarcza ona wiedzy a niewszechstronnej mądrości menedżerskiej, gdyż tej można nauczyć się tylko w działaniu, przeciwstawiając się zagrożeniom i wykorzystując szanse, jakie stwarza niepewne, ale zawsze fascynujące jutro. Warto się więc z nią zapoznać, by w konfrontacji z poglądami innych oraz posiadaną wiedzą i doświadczeniem stworzyć sobie własną teorię zarządzania przyszłością.

Chaoticreader | 2016-04-13
Rina | 2014-09-15