Lotnictwo polskie na zachodzie 1939-1947 Polish Air Force

Wydawnictwo: ZP Grupa Sp. z o.o.

LOTNICTWO POLSKIE NA ZACHODZIE 1939-1947. POLISH AIR FORCE. Album ten przedstawia historię lotnictwa polskiego na Zachodzie w okresie II wojny światowej. Założeniem autorów było opisanie całości działań lotnictwa, zarówno na froncie, jak i na zapleczu. Oprócz jednostek bojowych, pokazano także rozmaite służby, które pozostając w cieniu były nieodzowne dla prawidłowego funkcjonowania całej wojskowej machiny. Mamy nadzieję, że opracowanie dostarczy ogólnej wiedzy osobom tylko pobieżnie obeznanym z tym tematem, ale także odsłoni karty historii nieznane nawet ekspertom.

cywil | 2015-11-16
Alcatraz | 2014-05-17