Życie Najświętszej Maryi Panny według objawień bł. Anny Katarzyny Emmerich‎

Okładka książki Życie Najświętszej Maryi Panny według objawień bł. Anny Katarzyny Emmerich‎ Anna Katarzyna Emmerich (bł.)
Anna Katarzyna Emmerich (bł.) Wydawnictwo: Wydawnictwo AA religia
religia
Wydawnictwo AA
2004-01-01
2004-01-01

Przeczytałam. Nie zrobiła na mnie żadnego wrażenia. Momentami męczyłam się czytając. Dzięki Bogu,że nie ma obowiązku wiary w objawienia prywatne...

Rewelacyjna. Szczegóły wizji i zgodność z danymi geograficznymi i historycznymi jest niezwykła. Polecam

Bardziej podobała mi się Pasja.Plusem książki są imiona bohaterów i ich dalsze losy,czyli takie dopowiedzenia do Biblii.Dobrze się czytało o pierwszych Mszach apostołów, o tym jak Maryja odprawiała drogę krzyżową.Polecam.

Osobiście bardzo dobrze mi się czytało od momentu opisu życia św. Anny (czyli prawie od samego początku). Przybliża realia życia z czasów Jezusa Chrystusa. Uważam, że warto raz na jakiś czas sięgnąć po taką literaturę. Polecam.

Fatalnie mi się to czytało - niestety... Coż, wiem że to nie była książka akcji, ale mimo wszystko liczyłam na coś więcej, szczególnie, że miałam ją polecaną. Niestety rozczarowalam się

Książka lekka, ale tak łatwo przyswajalna jakby się czytało relację. Wiem, że prywatne objawienia nie są nam do zbawienia koniecznie potrzebne, jednak bardzo przybliża tamten świat, tamto środowisko, w którym Jezus się wychowywał. Przede wszystkim jednak życie i matczyne rozterki najbardziej wpływowej kobiety świata (za National Geographic)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Religijne
  • Wiara