W sieci. Igrając z ogniem 3

Tłumaczenie: Marta Czub
Cykl: Igrając z ogniem (tom 3)
Wydawnictwo: Helion
Worn Me Down (Playing With Fire #3)
miłość
karollllllla

Zło czai się za rogiem... Czasem jedno małe wydarzenie zmienia całe nasze życie, wywracając wszystko do góry nogami. Austin żyje szybko i intensywnie, służba w elitarnym Navy SEAL dostarcza mu adrenaliny, a czas wolny wypełniają przelotne romanse. Pewnego dnia poznaje siostrę swojego najlepszego przyjaciela z oddziału, Brady’ego — i obiecuje się nią zaopiekować. Gwen pragnie w życiu tylko...

Zło czai się za rogiem...
Czasem jedno małe wydarzenie zmienia całe nasze życie, wywracając wszystko do góry nogami. Austin żyje szybko i intensywnie, służba w elitarnym Navy SEAL dostarcza mu adrenaliny, a czas wolny wypełniają przelotne romanse. Pewnego dnia poznaje siostrę swojego najlepszego przyjaciela z oddziału, Brady’ego — i obiecuje się nią zaopiekować. Gwen pragnie w życiu tylko spokoju, szczególnie że właśnie udało jej się razem z córeczką uciec od męża sadysty.

Ta para różni się od siebie jak ogień i woda. Ich drogi szybko by się rozeszły, gdyby w życiu Gwen nie zaczęły się nagle dziać dziwne i niepokojące rzeczy, z którymi sama nie jest w stanie sobie poradzić. W tych ekstremalnych okolicznościach między dwojgiem tak różnych ludzi niespodziewanie rodzi się uczucie. Ale czy przetrwa tę ciężką próbę?

Trzecia odsłona bestsellerowej serii „Igrając z ogniem” raz jeszcze wciągnie Cię bez reszty. Fascynujące psychologiczne portrety bohaterów, narastająca atmosfera niebezpieczeństwa i nieoczekiwane zwroty akcji to znaki rozpoznawcze doskonałej prozy Tary Sivec.

źródło opisu: http://helion.pl/ksiazki/w-sieci-igrajac-z-ogniem-...(?)

źródło okładki: http://helion.pl/ksiazki/w-sieci-igrajac-z-ogniem-...»

Kasiek | 2015-06-28
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 28 czerwca 2015

Przy trzeciej części tej serii autorka nadal trzyma formę. Wciąż potrafi wzbudzić zainteresowanie, wciąż utrzymuje wysoki poziom i wciąż zaskakuje. Przedsmak fabuły dała nam już w poprzedniej części zaznajamiając nas z bohaterami kolejnego tomu i częściowo z ich historiami. Jak zwykle bardzo dobrze połączyła wątek romantyczny z wątkiem kryminalnym. Może nie utrzymuje czytelnika w permanentnym napięciu, ale za to potrafi na przemian wzruszyć i rozśmieszyć. Zakończenia można się wcześniej domyślić, zarówno jeśli chodzi o aspekt miłosny, jak i sensacyjny, ale nie umniejsza to całości. Książka, podobnie jak poprzednie części, jest dobrą lekturą, przy której przyjemnie można spędzić czas.

Wioleta Sadowska | 2016-05-11
Przeczytana: 11 maja 2016

"Szykuje się niezły ubaw".

Dwa poprzednie tomy gorącej trylogii "Igrając z ogniem" skutecznie zapewniły mi mile spędzony czas w towarzystwie wielkich namiętności, niebezpieczeństw oraz ludzkich słabości. Trzecia i zarazem ostatnia część tego cyklu, zgodnie z moim przewidywaniem nie odstaje od tego, co autorka zaserwowała czytelnikom już wcześniej. Znowu się bowiem działo i po raz kolejny zostałam porwana w wir wartkiej akcji, od której nie sposób uciec.

Tara Sivec to amerykańska pisarka, która po kilkunastu latach pracy jako broker, postanowiła napisać powieść. Obecnie jest autorką kilku światowych bestsellerów, w tym lubianej serii pt. "Chocolate lovers", z której pierwsza część, czyli "Pokusy i łakocie" zdobyła liczne nagrody literackie. Autorka jest żoną i matką, mieszka w Ohio wraz z mężem i dwójką dzieci.

Austin jak na żołnierza elitarnej jednostki Navy SEAL przystało prowadzi bardzo intensywne życie, pełne niebezpieczeństw i gorących nocy z nowo poznanymi kobietami. Gdy...

mania_kch | 2015-06-25
Na półkach: Przeczytane, 2015

Tak samo bardzo dobra, wciągająca, intrygująca jak części poprzednie. Jak zwykle bardzo dobre połączenie kryminału i romansu. Oczywiście nie obyło się bez małych zgrzytów, ale całość historii wszystko rekompensuje.
Polecam :)

książek: 2085
bookish | 2015-06-25
Przeczytana: 25 czerwca 2015

hm? podobało mi się. fakt nie była to takie jak wcześniejsza część, ale równie ciekawe. całkowicie i w szczegółach poznajemy życie Gwen zanim przeprowadziła się do swoejgo brata Brady'ego. obserwujemy jak walczy o nowe życie z córką u boku, ale kiedy w jej życiu pojawia się Austin nie potrafi zapanować nad tym co do niego czuje, a poczucie bezpieczeństwa jakie jej zapewnia sprawa, że Gwen pierwszy raz w życiu czuję spokój. Austin nie tego pragną, nie pragną córki, ani miłości, a dostał to wszystko. co więcej przyjął z miłością.

mala5317 | 2015-12-26
Przeczytana: 26 grudnia 2015

Trzecia część z serii Igrając z ogniem przyniosła mi wiele miłych niespodzianek. Choć mniej więcej wiedziałam o czym będzie gdyż ujawniono troszkę w części drugiej to jednak nadal trzymała w napięciu do samego końca. Pokusiłabym się nawet o stwierdzenie, że jak dla mnie przebiła się przez wszystkie poprzednie.

Szybko się ją czyta, gdyż akcja nie pozwala odłożyć jej na bok. Mimo wszystko że jest ona przewidywalna, to dzięki stylowi pisania autorki na tyle ciekawa że z chęcią przekręcamy kolejną kartkę. Nie jest to pozycja długa, gdyż liczy około dwustu stron, ale na dwa wieczory z kieliszkiem w ręku idealna i wystarczająca.

Główny bohater nie jest nam obcy. Przebijał się w krótkich epizodach w poprzednich częściach. Twardy komandos dla którego honor oraz koledzy z kompani są najważniejsi. Dla nich zrobi wszystko. Kobiety zaś traktuje jak jednorazowe przygody na jedną noc. Gdy zostaje poproszony o przysługę w opiece nad siostrą kolegi zgadza się bez wahania, zupełnie nie...

Lenka | 2016-02-07
Przeczytana: 07 lutego 2016

Kiedy wypożyczałam książkę z biblioteki to kompletnie nie spodziewałam się, że to będzie tak genialna lektura. Kompletnie miło mnie zaskoczyła, bo czytało się cudnie i o więcej takich historii poproszę. Autorki wcześniej nie znałam, więc to też była dla mnie nowość, ale jak się okazało warto było. Cudowni bohaterowie, świetnie napisana historia, po prostu super powieść. Polecam.

Ulka | 2015-07-07
Przeczytana: 06 lipca 2015

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Książka na jedno popołudnie, nie tylko ze względu na małą pojemność, ale też dlatego że przyjemnie i ze sporą ciekawością się ją czyta. Taki pigułkowy romanso-kryminał :)

Polecam.

W końcu udało mi się znaleźć trochę czasu, aby dokończyć serię Igrając z ogniem. Chociaż pogoda nie motywuje do robienia czegokolwiek poza spaniem, a obowiązków szkolnych zbiera się naprawdę makabryczna ilość, postanowiłam zrobić sobie małą przerwę specjalnie dla Was. Jeśli bacznie obserwujecie mojego bloga, mogliście spodziewać się recenzji ostatniego tomu tego cyklu, który tak bardzo przypadł mi do gustu. Jeśli zastanawiacie się jakie wrażenie tym razem zrobiła na mnie autorka, zapraszam do zapoznania się z dalszą częścią recenzji, z której z pewnością się tego dowiecie. Czy jesteście gotowi, aby razem ze mną zakończyć przygodę z tą serią?

Gwen to kobieta, która zdecydowała się na ważny krok w swoim życiu. Kiedy ostatni raz mąż sadysta bardzo mocno ją pobił, uciekła z córką do swojego brata, z którym przez jakiś czas nie utrzymywała kontaktu. Brady udziela im schronienia, a siostra pomaga mu w biurze detektywistycznym - krótko mówiąc nie zapowiada się nic niebezpiecznego. Kiedy...

Wenus_z_Milo | 2015-12-26
Przeczytana: 26 grudnia 2015

Jak dla mnie jest wspaniała. Dawno żadna książka nie wciągnęła i nie zawładnęła mną tak bardzo. Bez wątpienia jest to sprawka dwójki głównych bohaterów oraz cudownej Emmy. Fabuła sama w sobie również jest ciekawa. Książka wciąga od pierwszych stron - gdy zaczęłam nie mogłam oderwać się od niej, aż do końca. Polecam ją jak najbardziej! :)

Małgorzata | 2015-07-01
Przeczytana: 01 lipca 2015

Rewelacyjna jak jej poprzedniczki :) Bardzo mi się podobała ta seria. Szkoda, że to koniec :(
Świetnie opisana przygoda Gwen i Austina. Autorka ukazuje tu problem przemocy domowej i niemocy ludzi, których to dotyka. Nie oceniajmy ich pochopnie! Polecam!