Aden

Okładka książki Aden D.B. Reynolds
Okładka książki Aden
D.B. Reynolds Wydawnictwo: ImaJinn Books Cykl: Vampires in America (tom 7) fantasy, science fiction
Vampires in America (tom 7)
Aden
ImaJinn Books
2013-11-26
2013-11-26
Vampires in America Aden Reynolds wampiry

Rewelacyjna część! Pani Reynolds naprawdę poszalała tu z intryga i emocjami. Aden ....powala, facet jest absolutnie powalający. Ma przeszłość i ma ambicje ...Sidonie też jest interesyjaca postacią. Chemia między nimi ....emocje Aden i specyficzne upodobania względem kobiety....jest gorąco! I ta szafa w pokoju Adena.....

Doskonały przykład na cudną relaksującą historie bez sensu. On - piękny, tragiczny i potężny, Ona - piękna, tragiczna i chętna. Takie ksiązki są jak teleturnieje - głupie to jak wiadro gwoździ ale i tak oglądasz.

Za dużo scen erotycznych.

Swoja drogą nie sądziłam że kiedykolwiek napisze te słowa ale cóż zawsze musi być ten pierwszy raz.
Pamietam jak zaczynałam ta serię dokładnie dwa tygodnie temu (wiem zamierzchłe czasy) i byłam wtedy pod wrażeniem sposobu w jaki autorka połączyła watek kryminalny z paranormalnym romansem. Wszystko się zgadzało i było idealnie wyważone. Pochłaniałam stronę za stroną i nie miałam dość, aż tu od jakichś dwóch tomów natłok seksu, który przysłania wszystko inne. Szczerze jak tak dalej pójdzie to bohaterowie nie będą w ogóle wychodzić z łóżka i cała akcja będzie się rozgrywać w jedym pomieszczeniu. No dobra przesadziłam... w dwóch bo od czego jest łazienka :) Ok już sobie pomarudziłam, a teraz czeka na mnie 8 tom z łowczynią głów, którego opis brzmi zachęcająco. Kto wie może jeszcze jest nadzieja :)

Za dużo scen erotycznych.

Stare, dobre Wampiry z Ameryki pani Reynolds. Lubię ten cykl i wykreowany świat wampirów.
Aden, kolejny potężny Lord i apodyktyczny facet alfa, walczący z tymi złymi i dziennikarka śledcza w lekkim romansie paranormal. Przeczytałam z prawdziwą przyjemnością - to jak ponowne spotkanie z przyjaciółmi - dobrze od czasu do czasu pobyć w swoim towarzystwie:)

Aden - kolejny potężny wampir , będący pretendentem do Pana Środkowego Zachodu Ameryki Pn .
Po Raphaelu według mnie najbardziej interesująca postać cyklu :-)
W swoim człowieczym życiu , urodzony ze statusem niewolnika .Odrzucony, zdradzony przez matkę , sprzedany do burdelu. Będąc wampirem doskonale pamięta upokarzającą przeszłość.
W teraźniejszym świecie , jako potężny wampir ,tępi każdy przejaw współczesnego niewolnictwa( handel żywym towarem),za to kobiety traktuje przedmiotowo.
Sidonie Reid jest dziennikarką śledczą , na tropie afery życia .Jednak kiedy sprawa wymyka się spod kontroli i informatorka dziennikarki zostaje zamordowana, Sidonie za wszelką cenę szuka zemsty za śmierć przyjaciółki.
Tak właśnie losy połączą Sidonie i Adena .
Dwie silne osobowości .Ludzka kobieta i wampir w zmysłowym , ostrym tańcu na kartach książki ;-)

Po Raphaelu według mnie najbardziej interesująca postać cyklu :-)
W teraźniejszym świecie , jako potężny...

• Wampiry

Dodaj cytat z książki Aden