Cukiernia Lidla. Przepisy mistrza Pawła Małeckiego

Okładka książki Cukiernia Lidla. Przepisy mistrza Pawła Małeckiego Paweł Małecki
Okładka książki Cukiernia Lidla. Przepisy mistrza Pawła Małeckiego
Paweł Małecki Wydawnictwo: Lidl Seria: kuchnia lidla.pl kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
kuchnia lidla.pl
Lidl
2015-01-01
2015-01-01
2920141205158

Okładka książki Jeść zdrowiej. Warzywa i owoce Daria Ładocha, Paweł Małecki, Karol Okrasa, Kinga Paruzel
Jeść zdrowiej.... Daria Ładocha, Pawe...
Okładka książki Rodzinna kuchnia Lidla. 40 sprawdzonych przepisów na wspólne chwile i pyszne dania Daria Ładocha, Paweł Małecki, Karol Okrasa
Rodzinna kuchn... Daria Ładocha, Pawe...

No i tak ma być krótko, zwięźle i na temat. Duży format, ładne fotografie i nie skomplikowane przepisy. Biorę się za lody domowej roboty.

Plusem książki jest jakość wydania. Jest po prostu przepiękna, a na widok słodkości aż ślinka cieknie. Jednakże jest za ciężka, zajmuje za dużo miejsca. No i obecnie dla mnie się niezbyt nadaje, bo wyeliminowałam z kuchni cukier, białą mąkę i prawie cały nabiał.

Książka ładnie wydana, każdy ze 104 przepisów opatrzony jest estetycznym zdjęciem. Wśród przepisów są przepisy na ciastka, tarty, muffiny, torty, lody oraz słodkości na Wielkanoc i Boże Narodzenie. Przepisy oznaczono wg.poziomów trudności od łatwego do mistrzowskiego więc nawet początkujący amator wypieków może znaleźć coś dla siebie.

Książka, która swoją słodką oprawą działa na wyobraźnię ;)

Sprawdzone przeze mnie przepisy, które polecam:
1. Crumble z malinami, str. 14.
2. Czekoladowe muffiny, str. 50.
3. Sernik cytrynowy na zimno, str.102.
4. Czekoladowe naleśniki z bananami, str. 128.
5. Domowe lody, str. 138.
6. Kisiel z malin, str. 188.
7. Jabłka zapiekane, str. 192.

Książka, która swoją słodką oprawą działa na wyobraźnię ;)

Sprawdzone przeze mnie przepisy, które polecam:
1. Crumble z malinami, str. 14.
2. Czekoladowe muffiny, str. 50.
3. Sernik cytrynowy na zimno, str.102.
4. Czekoladowe naleśniki z bananami, str. 128.
5. Domowe lody, str. 138.
6. Kisiel z malin, str. 188.
7. Jabłka zapiekane, str. 192.

1977

Pięknie wydana, urocze zdjęcia, pyszne przepisy. Jest słodko i bardzo apetycznie.

Pięknie wydana. Ozdoba kuchni. Przepisy wypróbowane. Prawie zawsze wychodzą smaczne.

Cudna książka. Ładnie wydana, twarda okładka, piękne zdjęcia aż się chce upiec te cudeńka :) Ciekawe przepisy bez wydziwianych składników ;)

Bardzo ładnie i starannie wydana książka kucharska z przepisami na przeróżne wypieki o różnym stopniu trudności (każdy został oznaczony). Ładne ilustracje tylko zachęcają do przygotowania danej słodkości :)
Przepisy to głównie te, które rok temu znajdowały się na ulotkach dostępnych w Lidlu.

Uwielbiam tę książkę. Po prostu.
Jest pięknie wydana - twarda oprawa, przemyślana kompozycja. Ilustracje? Mniam - mam ochotę polizać kartkę, kiedy się im przyglądam.
Same przepisy są przekazane w sposób łatwy i przystępny dla zwykłego zjadacza chleba, czasem wręcz łopatologiczny.

Korzystam i polecam.

Uwielbiam tę książkę. Po prostu.

Korzystam i polecam.

Najlepsza. Moja ulubiona :)

Najlepsza. Moja ulubiona :)

• Kulinarne
  • Kuchnia