Kuchnia Marty. Kolory smaków

Okładka książki Kuchnia Marty. Kolory smaków Marta Gessler
Okładka książki Kuchnia Marty. Kolory smaków
Marta Gessler Wydawnictwo: Publicat kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Publicat
2007-01-01
2007-01-01
kuchnia kulinaria przepisy

Okładka książki Nowa qchnia artystyczna. Kuchnia świata Marta Gessler, Agnieszka Kręglicka
Nowa qchnia ar... Marta Gessler, Agni...

Nowe, ciekawe pomysły

Nowe, ciekawe pomysły

Wydanie ładne, kolorowe, potrawy pogrupowane kolorystycznie. Jednak ja zwróciłam uwagę tylko na dwa przepisy, które zamierzam wykorzystać: zupę z soczewicy i placuszki z cukinii:)

5,5 - jest okej. fajny pomysł z kolorystycznym grupowaniem potraw.

5,5 - jest okej. fajny pomysł z kolorystycznym grupowaniem potraw.

Bardzo dobra. Dań obiadowych, tradycyjnej kuchni raczej tutaj nie uświadczymy. Przepisy są proste, smaki ciekawe. Potrawy i przystawki doskonale nadają się na party, imprezy, spotkania z przyjaciółmi. Dodatkowo ładne zdjęcia, bardzo czyste i minimalistyczne oraz estetyczna oprawa.

Znam osobiście panią Martę i po prostu ją kochaaaam :) Jest wspaniałą osobą, pogodną i ciepłą. :)
Pamiętam, że to dzięki niej polubiłam zupy i nauczyłam się jeść "elegancko" w restauracjach.
Piszę o tym dlatego, iż jej pomysły na dania są właśnie takie jak ona. Pyszne i kolorowe ;).
Książki nie posiadam, ani jej nie przeczytałam, ale! oglądałam jej program za każdym razem i za każdym razem byłam pełna zachwytu, gdy wykorzystywałam jakiś jej przepis :).

Piękna i minimalistyczna.podoba mi sie chociaz rzadko zniej korzystam...ale jeśli juz wychodzi pysznie.

Kolorystyczna rewelacja. Poza tym nic specjalnego

Kolorystyczna rewelacja. Poza tym nic specjalnego

• Kulinaria
  • Kucharskie
  • Przeczytane do 2015
  • Książki kulinarne, które posiadam

Dodaj cytat z książki Kuchnia Marty. Kolory smaków