Kuchnia Marty. Kolory smaków

Wydawnictwo: Publicat
kuchnia, kulinaria, przepisy

Marta Gessler: wiecznie zajęta. Prowadzi słynną w Warszawie "Qchnię Artystyczną" i kwiaciarnię "Warsztat Woni". Organizuje przyjęcia, inprezy, tworzy dekoracje. Swoimi pomysłami sprawia, że żuje nam się piękniej. Realizuje się jako projektantka, pokazuje ludziom, co kocha, czym lubi się otaczać. Ma 21-letniego syna, który studiuje i jest dla niej najważniejszy.

źródło opisu: Wydawnictwo Publicat, 20007

Marzenia | 2014-05-04
Przeczytana: 04 maja 2014

Wydanie ładne, kolorowe, potrawy pogrupowane kolorystycznie. Jednak ja zwróciłam uwagę tylko na dwa przepisy, które zamierzam wykorzystać: zupę z soczewicy i placuszki z cukinii:)

Maryszka Chod | 2011-05-06

Znam osobiście panią Martę i po prostu ją kochaaaam :) Jest wspaniałą osobą, pogodną i ciepłą. :)
Pamiętam, że to dzięki niej polubiłam zupy i nauczyłam się jeść "elegancko" w restauracjach.
Piszę o tym dlatego, iż jej pomysły na dania są właśnie takie jak ona. Pyszne i kolorowe ;).
Książki nie posiadam, ani jej nie przeczytałam, ale! oglądałam jej program za każdym razem i za każdym razem byłam pełna zachwytu, gdy wykorzystywałam jakiś jej przepis :).

Vianne | 2012-01-29

Bardzo dobra. Dań obiadowych, tradycyjnej kuchni raczej tutaj nie uświadczymy. Przepisy są proste, smaki ciekawe. Potrawy i przystawki doskonale nadają się na party, imprezy, spotkania z przyjaciółmi. Dodatkowo ładne zdjęcia, bardzo czyste i minimalistyczne oraz estetyczna oprawa.

trzcinowisko | 2011-05-02
Przeczytana: 2010 rok

Piękna i minimalistyczna.podoba mi sie chociaz rzadko zniej korzystam...ale jeśli juz wychodzi pysznie.

dee | 2012-12-22

5,5 - jest okej. fajny pomysł z kolorystycznym grupowaniem potraw.

Ruda | 2011-02-13

Kolorystyczna rewelacja. Poza tym nic specjalnego

Mania | 2014-11-11
Przeczytana: 2011 rok