Trójwymiarowy decoupage

Wydawnictwo: RM
Three-dimensional découpage
decoupage
rękodzieło

Wystarczy wyciąć kilka kopii tego samego rysunku i ułożyć wszystkie jedna na drugiej, by powstał trójwymiarowy decoupage. To wiktoriańskie rękodzieło naprawdę nie wymaga szczególnych zdolności plastycznych. Vivien Crook uczy, jak wycinać, modelować, przyklejać, układać warstwami, lakierować i wykonywać inne czynności niezbędne w sztuce decoupage'u. Wszystkie etapy prac zilustrowano kolorowymi fotografiami. Karton, odbitka, fotokopia - wszystko może posłużyć jako punkt wyjścia do stworzenia niepowtarzalnego obrazu przedstawiającego kwiaty, budynki, pojazdy.

| 2014-02-19
Przeczytana: 2011 rok

Kiedy chciałam nauczyć się techniki 3D w decoupage, sięgnęłam po niniejszą pozycję i się szczerze rozczarowałam. Autorka leje wodę, nie wyczerpuje tematu, pokazuje trójwymiar w mało ciekawy, zawiły wręcz sposób. Nie powiem- książka mnie zniechęciła do 3D w decoupage. Na szczęście trafiłam na dobrą instruktorkę:)

Zona Programisty | 2011-02-16
Sevill | 2016-02-01