Trawnik doskonały

Wydawnictwo: Bellona
flora i fauna

Poradnik wyjaśnia zagadnienia zakładania i pielęgnacji trawników, jest on przeznaczonych zarówno dla amatorów przydomowych zieleńców, jak i profesjonalistów prowadzących sportowe murawy. Na podstawie osobistych doświadczeń autorka doradza, w jaki sposób prawidłowo zakładać i pielęgnować trawnik oraz jak uporać się z różnymi trawnikowymi problemami. Jak przygotować miejsce pod trawnik? W jaki sposób podeschniętą, zadeptaną i łysawą murawę zamienić w zdrowy, gęsty i żywy zielony trawnik? Jak ustrzec się do błędów i poradzić sobie ze szkodnikami i chorobami zieleńca? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziemy w książce.

źródło opisu: Matras