Portrait of a Starter: An Unhidden Story

Cykl: Starters (tom 0.5)
Wydawnictwo: Delacorte Books for Young Readers
starter, lissa price, starters, novella
angielski
karol zd

See how it starts for Callie and Michael in this digital-only short story set in the STARTERS world, told from Michael's pov. STARTERS received rave reviews, including this from the Los Angeles Times: “The only thing better than a terrific concept is one that is as well executed as Starters. Readers who have been waiting for a worthy successor to Suzanne Collins’ The Hunger Games will find it here. Dystopian sci-fi at its best, Starters is a terrific series kickoff with a didn't-see-that-coming conclusion that will leave readers on the edges of their seats . . .”

Crimelpoint | 2017-01-18
Przeczytana: 16 stycznia 2017

Jest to króciutka książka, a właściwie nowelka, która opowiada o losach Michael'a i Callie. Chłopak dowiaduje się tutaj trochę o Prime Destination. Nie jest to wymagająca książka, więc śmiało mogą po nią sięgnąc osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z czytaniem w języku angielskim.

PaniWody | 2015-07-01
Przeczytana: czerwiec 2015

Książka mnie wciągnęła. Skończyłam ją w ok. 8h. Gorąco polecam fanom sci-fi.

Z tyłu na okładce książki możemy przeczytać:
Świat po wojnie bakteriologicznej, w którym nie ma ludzi między szesnastym a sześćdziesiątym rokiem życia. Młodzi, Starterzy, trafiają do zakładów dla nieletnich. Starzy, Enderzy, mogą sobie kupić wszystko, czego tylko zapragnąć. Dzięki firmie Prime Destinations i jej rewolucyjnemu chipowi nawet drugą młodośc w ciele obcego nastolatka.

Nebulka | 2015-12-29
Na półkach: Przeczytane, English