Zapomnij ze mną. Tom 2

Cykl: Zaczekaj na mnie (tom 4.2) | Seria: New Adult
Wydawnictwo: Amber
Fall with Me
karollllllla

Myśleli, że mogą być szczęśliwi. Że zapomnieli o przeszłości. Lecz przeszłość nie zapomniała o nich... Roxy, utalentowana malarka, i młody policjant Reece kochają się, ale ich miłość chodzi krętymi drogami. Prawda o pewnej wspólnej nocy wciąż może ich rozdzielić. A dramat sprzed lat i wyrzuty sumienia wciąż prześladują Roxy. Nagle pojawia się realny prześladowca – człowiek, kto już raz...

Nagle pojawia się realny prześladowca – człowiek, kto już raz zniszczył jej życie. Ochronić może ją tylko Reece. Nie pozwoli jej skrzywdzić nikomu – nawet sobie…

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl

Beata | 2018-02-22
Przeczytana: 26 lutego 2018

Polecam!

Inka2591 | 2018-01-29

Przeczytanie obu części zajęło mi dwa wieczory, tak mnie wciągnęła że po przeczytaniu pierwszej od razu sięgnęłam po drugą część.

ppaula195 | 2017-12-23
Przeczytana: 23 grudnia 2017

Druga czesc okazała się jeszcze lepsza niż poprzednia gdzie kochankowie muszą zmierzyć się z dziwnym prześladowcą. Książka zawiera mnóstwo zwrotów akcji i trzyma w napięciu! Polecam całą serię! Obowiązkowo w każdej bibliotece do przeczytania dla Pań!

Bebe | 2017-10-31
Na półkach: Przeczytane, Legimi
Przeczytana: 31 października 2017

Książka bardzo dobra. Z wątkiem kryminalnym, który można przewidzieć niemal od pierwszej strony, ale mimo to bardzo wciąga. Zastanawia mnie tylko po co było dzielić tę opowieść na dwie, dość krótkieczęści.

Kasiar | 2017-10-24
Na półkach: Przeczytane, 2017

Bardzo polubiłam Recca, fajny z niego gliniarz :-)
Znów mamy tutaj wątek kryminalny, kytory nadaje ksiązce tajemniczości i sprawai, że chce czytac dalej i nie sposób sie oderwać.

Polecam!

Natalia | 2017-09-13
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ebooki
Przeczytana: 13 września 2017

Druga część opowieści o losach Roxy i Reece’a. Pomimo komplikacji jakoś udaje im się porozumieć. I zaczynają budować związek. Niestety nic nie przychodzi łatwo. Ktoś prześladuje naszą główną bohaterkę i trwa śledztwo. Jest moment grozy, a raczej miał nim być, a niestety coś autorce nie wyszło w tym temacie. W sumie w tej książce niewiele się dzieje i czułam znudzenie. Jest ona przewidywalna. A Roxy, którą polubiłam w pierwszym tomie, tak w tym działała mi na nerwy. Zazwyczaj w romansach bohater płci męskiej ma coś takiego co skupia uwagę czytelniczek, przyciąga. Reece tego nie miał.
Słaba książka.

Paulina | 2017-05-30
Przeczytana: 30 maja 2017

Książka lekka i przyjemna. Nie wiem dlaczego (podobnie jak poprzednie części trylogii) są podzielone na dwa tomy...
Historia Roxy i Reece'a jest bardzo przyjemna i dość prosta, nie dzieje się nic nadzwyczajnego. Myślę, że wątek "kryminalny" powinien być bardziej rozwinięty, chociażby poprzez wydłużenie sceny w której Roxy dowiaduje się kto jest jej prześladowcą.
Plusem jest to że wszystkie części się ze sobą łączą i mogę poznać dalsze losy wcześniejszych głównych bohaterów :)

Mystery | 2016-12-20
Na półkach: Przeczytane, Ulubione :)
Przeczytana: 2016 rok

Uwielbiam twórczość tej autorki.

Nieustannie zaskakuje!

Super :)

Przyjemnepl | 2016-09-29

Roxy i Reece są przyjaciółmi od lat. Ona z duszą artystki, czuła, wrażliwa. On natomiast były wojskowy pracujący jako policjant. Charyzmatyczny, odważny, budzący respekt w miasteczku. Roxy od lat czuła coś do mężczyzny, jednak dopiero 11 miesięcy temu coś między nimi zaszło. Coś co zmieniło ich relacje do tego stopnia, że jak już wiemy z poprzedniej części, unikała go jak ognia.

Reece tak naprawdę nigdy się nie dowiedział co zaszło tamtej felernej nocy. Zbyt duża ilość alkoholi zerwała mu film i nie ma pojęcia dlaczego Roxy tak go zaczęła unikać. Zdecydował, że koniec podchodów i chce tą sprawę wyjaśnić raz na zawsze i odzyskać swoją dawną przyjaciółkę.

Roxy przed wielu laty „straciła” swojego najlepszego przyjaciela, który od rzutu kamieniem stał się roślinką. Odwiedza go regularnie, przynosząc mu za każdym razem nowy obrazek. Poczucie winy przez lata nie pozwala jej pójść do przodu, a wszystko komplikuje pojawienie się z powrotem w mieście sprawca wypadku. Gdyby jeszcze mało...

Faith | 2016-09-20

Żałuję, że historia została podzielona na dwa tomy. Dla mnie totalnie bez sensu ale to nie jest jedyny taki przypadek. Roxy i Reece znali się od dawna, w zasadzie od początku się w sobie podkochiwali. Z powodu nieporozumienia nie odzywali się do siebie przez długie miesiące. Na szczęście Reece można powiedzieć wyszedł z inicjatywą i wytłumaczyli sobie całą sytuację. Zarówno Roxy jak i Reece doświadczyli sytuacji, które odcisnęły ślad na ich strachu przed stratą drugiej osoby.
Co do Kipa to Isaiah mu się odpłacił ładnie:) Swoją drogą kto włazi w takie miejsce jak Roxy skoro wiedziała, że ktoś się włamał.. ja bym uciekła od razu z mieszkania! :)