Zapomnij ze mną. Tom 2

Cykl: Zaczekaj na mnie (tom 4.2) | Seria: New Adult
Wydawnictwo: Amber
Fall with Me
karollllllla

Myśleli, że mogą być szczęśliwi. Że zapomnieli o przeszłości. Lecz przeszłość nie zapomniała o nich... Roxy, utalentowana malarka, i młody policjant Reece kochają się, ale ich miłość chodzi krętymi drogami. Prawda o pewnej wspólnej nocy wciąż może ich rozdzielić. A dramat sprzed lat i wyrzuty sumienia wciąż prześladują Roxy. Nagle pojawia się realny prześladowca – człowiek, kto już raz...

Nagle pojawia się realny prześladowca – człowiek, kto już raz zniszczył jej życie. Ochronić może ją tylko Reece. Nie pozwoli jej skrzywdzić nikomu – nawet sobie…

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl

książek: 1943
Książniczka | 2015-05-30

Byłam bardzo ciekawa, jak potoczy się dalej historia Roxy i Reece`a - miałam nadzieję, że jej zakończenie porwie mnie bardziej niż początek. I tak się stało - może akurat ci bohaterowie nie stali się moimi ulubieńcami i w dalszym ciągu mam wrażenie, że autorka poświęciła im za mało uwagi - to sama fabuła stała się naprawdę emocjonująca.

Wprowadzenie wątku kryminalnego i atmosfery zagrożenia dodało powieści smaczku i napięcia, i sprawiło, że bardzo musiałam się powstrzymywać przed zerknięciem na ostatnią stronę... Kilka razy również zdarzyło mi się wzruszyć, dzięki czemu absolutnie nie czuję się rozczarowana. Mimo drobnych niedoskonałości - warto przeczytać.

AngelFire | 2015-05-30
Przeczytana: 30 maja 2015

Kontynuacja historii miłosnej policjanta i malarki.

Reece w końcu poznał prawdę.Nie spędził nocy z Roxy.Z jednej strony się cieszy bo tego nie pamiętał ale z drugiej czuje się oszukany.Nie podoba mu się to,że przez wiele miesięcy Roxy go okłamywała.Jednak złość musi odstawić na bok.Roxy staje się kolejną ofiarą brutala,który napadł na kuzynkę Isaiaha mafijnego biznesmena.W dodatku podpał Reecowi,który nie pozwoli aby Roxy stała się krzywda.

Muszę przyznać,że druga część bardziej mnie przekonała.Dzięki szczegółom z życia głównych bohaterów wiele rzeczy stało się bardziej zrozumiałe.

Pinina_Paulina | 2015-05-28
Przeczytana: 28 maja 2015

Fajnie się to wszystko skończyło, ale jak do tej pory jest to najsłabsza książka ze wszystkich części tej serii.
Myślę również, że gdyby nie została podzielona na dwa tomy to wypadłaby znacznie lepiej - takie małe "ale" z mojej strony :)
Generalnie polecam, w szczególności osobom które od początku śledzą losy tej paczki :)

mania_kch | 2015-05-29
Na półkach: Przeczytane, 2015

Zdecydowanie więcej się dzieje, akcja nabiera rozpędu i to jest plus tej części. Natomiast minusem dla mnie jest postać Roxy, raz jest zdecydowana innym razem już nie i sama sobie zaprzecza, bardzo infantylnie podchodzi do sytuacji, która dzieje się w jej domu i to niestety bardzo irytuje. Oczywiście zakończenie przewidywalne i takie jakiego się oczekuje, to jest urok tej serii :)

Przebacz, zapomnij, rusz dalej…

„Nigdy nie wiemy, kiedy nasze życie zmieni się nieodwracalnie. Bez ostrzeżenia. Co więcej, zwykle wszystko zaczynało się spokojnie i niepozornie”. [1]

J. Lynn – a właściwie Jennifer Armentrout – zachwyciła mnie już pierwszym tomem „Zaczekaj na mnie” przy którym śmiałam się, płakałam i przeżywałam wiele innych emocji. Oczywistym dla mnie było, że przeczytam inne jej książki i już chyba normą jest u mnie, że często nie trzymam się kolejności. Na szczęście w przypadku Czekam na ciebie spokojnie mogłam sobie na to pozwolić, bo i owszem poszczególne tomy są ze sobą powiązane, ale nie na tyle by nieznajomość chociaż jednego mocno przeszkadzała w poznawaniu kolejnych.

Roxy uwielbia malować obrazy, dzięki nim mówić co czuje i ma do tego niesamowity talent, w czasie gdy nie maluje pracuje w jednym z barów i studiuje. Co piątek udaje się też w odwiedziny do pewnego miejsca. Od roku unika również Reece’a, chłopaka którego zna od dawna i którego skrycie...

beatka18 | 2015-11-03

tą część z większą chęcią czytałam bo coś się działo co najbardziej lubie, pochłaniałam każdą strone bo tak byłam ciekawa kto prześladuje Roxy i byłam bardzo zaskoczona tym kto to był i obrotem wydarzeń
teraz mnie bardzo ciekawi kolejna część dotycząca Nicka i Steph

Katarzyna | 2015-05-28
Na półkach: Przeczytane, New Adult, E-book, 2015
Przeczytana: 27 maja 2015

Jejciu, bardzo szybko doczekałam się wersji w pdf!!! Codziennie sprawdzałam aż w końcu było!!! Bardzo bardzo podoba mi się ta historia:) No i znowu ta pozytywna Katia!!!:) Jestem zachwycona!!!:) Troszkę wątek z tym mordercą bym wydłużyła, ten konkretny moment na kilka dni, na zaginięcie itp, ale i tak gorąco polecam!:)

lulamae | 2015-06-08
Przeczytana: 07 czerwca 2015

W drugim tomie losów Roxi i Reeca oprócz obserwowania związku tej dwójki mamy okazję poczytać więcej o dziwnych wydarzeniach w domu Roxi oraz rozwinięciem się drobnych zdarzeń do rozmiaru do psychicznego prześladowcy.

Niestety jestem zawiedziona tym tomem - wszystkie poprzednie, które czytałam sprawiały mi prawdziwą radość i wciągały bez litości. Tutaj trochę się przenudziłam, trochę się po wkurzałam. Nie wiem czy to wina autorki czy tłumaczenia, ale zauważalne było co najmniej kilka wpadek logicznych, które bardzo wyraźnie rzuciły mi się w oczy podczas czytania (w poprzednich tomach tego nie widziałam w ogóle). Wydaje mi się, że ten tom napisany jest trochę niechlujnie.

Trochę wydaje mi się, że autorka nie do końca miała pomysł na tych bohaterów - Roxi i jej zachowania były dla mnie wymuszone, naciąganie i często sztuczne. W ogóle 'nie poczułam' jej postaci. Także Reece , który miał niby wszelkie atuty aby zawładnąć mym sercem tego nie zrobił, bo czegoś mu brakowało - może...

doris | 2015-06-19
Przeczytana: 19 czerwca 2015

Jedną wielką szkodą jest fakt, że książka została podzielona na dwie części... Jednak nie zmienia to faktu, że i tak uwielbiam Reeca i Roxy :)
W drugiej części akcja o wiele bardziej się rozkręca, choć jak na mój gust wątek prześladowcy mógł zostać trochę bardziej rozbudowany... A może się mylę, ponieważ cała książka przecież ma około 500 stron, wiec nie ma co przesadzać... Ponownie coś się dzieje i znów mamy kilka płomiennych scen łóżkowych... Choć w tej części zabłysła jeszcze inna bardziej postronna postać... Po prostu uwielbiam Katy, striptizerkę z nadprzyrodzoną mocą patrzenia w przyszłość, którą zdobyła spadając z naoliwionej rury do tańca erotycznego. Katy jest po prostu THE BEST :)
A co najlepsze, to ona wprowadza nas i zapowiadam nam kolejną część...

asia20100 | 2015-06-01
Na półkach: Przeczytane, 2015, New Adult
Przeczytana: 31 maja 2015

Mimo, że książkę dobrze się czyta to jednak cała historia była wręcz nudna! Bohaterowie strasznie mnie irytowali, wątek kryminalny to jakaś masakra. Czytając książkę nie czułam żadnych emocji. Wszystko było jakieś takie mdłe, nijakie i bardzo przewidywalne...