Asa. Tom 1

Okładka książki Asa. Tom 1 Jay Crownover
Okładka książki Asa. Tom 1
Jay Crownover Wydawnictwo: Amber Cykl: Naznaczeni Mężczyźni (tom 6.1) literatura obyczajowa, romans
Naznaczeni Mężczyźni (tom 6.1)
Asa
Amber
2015-05-19
2015-05-19
2015-04-14
Agnieszka Jagodzińska
miłość

Dwoje ludzi, którzy nie patrzą na samych siebie przychylnym wzrokiem. Asa walczy z demonami przeszłości i próbuje z całych sił nie zejść z powrotem na złą drogę. Royal musi pokazać wszystkim, że jest kimś więcej niż tylko ładną buzia i zgrabną figurą. Oboje muszą wybaczyć sobie swoje błędy, zamknąć przeszłość za drzwiami i spojrzeć z nadzieją i wiarą w przyszłość.

75/2022

ASA I ROYAL

Jeśli chcesz kogoś pokochać, musisz najpierw pokochać siebie. I wybaczyć sobie...

75/2022

ASA I ROYAL

Szału nie było, jedna z gorszych części.

Szału nie było, jedna z gorszych części.

Cała seria super ,każda historia inna ,ale ciekawa

Cała seria super ,każda historia inna ,ale ciekawa

Asa zaintrygował mnie już w drugim tomie, ale biorąc pod uwagę niezbyt wysoki poziom serii, wolałam nie robić sobie wielkich nadziei na ,,jego" część. Zostałam jednak mile zaskoczona. Książki słuchało mi się bardzo dobrze. Oczywiście nadal pojawiły się w niej problemy z poprzednich tomów, ale zdążyłam się już do nich przyzwyczaić i nie irytowały mnie tak bardzo.

Mimo, iż niezbyt wierzę w tak radykalne przemiany w prawdziwym życiu, to tutaj całkowicie kupiłam Asę, jako odpowiedzialnego gościa trzymającego się z dala od kłopotów. Bardzo spodobał mi się fakt, że ,,nawrócił się" nie za sprawą swojej dziewczyny, ale siostry - Ayden i stało się to przed poznaniem Royal. W ten sposób autorka uniknęła dość głupiego moim zdaniem motywu przemiany dla ukochanej. Ponadto jak dla mnie Asa jest najlepiej zarysowaną postacią męską z całej serii.

Royal również mi przypadła do gustu, chociaż na początku troszkę mnie irytowała swoim zachowaniem. Przymknęłam jednak na to oko biorąc pod uwagę problem, z którym się borykała. Kolejnym plusem historii jest fakt, że udała się po profesjonalną pomoc,zamiast zamiatania problemów pod dywan. Zaimponowała mi też jej odwaga i zdolność do zachowania zimnej krwi w obliczu niebezpieczeństwa.

Nie sądziłam, że ostatnia książka w tej serii mnie wzruszy, ale tak właśnie się stało. Słuchając epilogu i wyobrażając sobie wszystkich bohaterów ze swoimi drugimi połówkami zrobiło mi się trochę smutno, że to już koniec serii i momentalnie zapragnęłam serialowej adaptacji ,,Naznaczonych mężczyzn", chociaż raczej nie ma na nią szans.

Nie wierzę, że to piszę, ale POLECAM.

Mimo, iż...

Jeśli czyta się kilka książek tego samego autora i dodatkowo osadzonych w tym samym świecie z tą samą grupą bohaterów w pewnym momencie musi dojść do zmęczenia materiału. Mnie dopadło na szczęście na ostatniej już postaci. Ich historia mnie interesowała ale do momentu gdy myślałam, że Royal jest policjantką z większym stażem. Gdy zorientowałam się że dziewczyna dopiero zaczyna, ma ledwo 23 lata to trochę ciężko mi uwierzyć w konflikt na linii Royal i Asa. Gdyby jeszcze Royal była np. policjantką z pokolenia na pokolenie, gdyby prawo było głęboko w niej zakorzenione, tak że trudno by jej było przezwyciężyć negatywnie myślenie o kimś takim jak Asa. Ale tego tutaj nie ma. Dziewczyna jest młoda, głupiutka, Asa ją pociąga więc robi wszystko żeby wskoczyć mu do łóżka, chociaż on opiera się jak może, bo wie że to nie jest dobry pomysł. Niestety jak na razie ich historia nie rozwija się interesująco, połowę tomu przekartkowałam, ale że nie jest to gruba książka to w zasadzie skończyłam ją w godzinę.
Duży plus za okładkę, bo chociaż nadal jest słaba, jak wszystkie w tej serii, to przynajmniej koleś na okładce jest najbardziej podobny do opisu Asy niż inni na okładkach swoich książek.

Przyjemna i ciekawa historia, wprost idealna do przeczytania w letni dzień. Tytułowy Asa ma świetnie wykreowany charakterek, chociaż nie tak przemyślany jak jego policjantki. Książka należy do erotyku, ale nie można jej zarzucić braku ciekawej i wciągające fabuły. Jendka znalazłam minus w długości utworu. Była zdecydowanie za krótka, bo po przeczytaniu czułam znaczny niedosyt...

Hmm spodziewałam się fajnej wciągającej fabuły ale trochę się zawiodłam. Na samym początku jak dla mnie jest trochę za tłoczno. Nie mogłam się połapać kto z kim jest, czyja to kuzynka,siostra czy facet.Trochę za dużo pogmatwane.Ogólnie książkę miło się czyta ale rewelacyjna nie jest.Trochę przewidywalna. Zakończenie niezbyt zachęcające do przeczytania kolejnej części. Myślałam że będzie bardziej wciągająca ale cóż.. Na nudę dobra ale nie zaspokoiła moich oczekiwań.Średnio polecam.

Podoba mi się ta historia, może patrzę na nią przychylniej ze względu na fakt, że to już ostatnia część serii o Naznaczonych mężczyznach. Przykro mi będzie z nimi się żegnać.

Royal, policjantka i Asa, były więzień, pogromca prawa - to nie mogło się udać ;) a jednak! Historię Asy poznajemy po części już w odcinkach dot. Jeta i Aiden. Teraz poznajemy go po przemianie, kiedy dostał kolejną drugą szansę na normalne, uczciwe życie. Royal zaś zmaga się z traumatycznym wydarzeniem z życia policjanta. Podczas akcji ciężko ranny zostaje jej partner i przyjaciel Dom. Uważa, że jest temu winna. Zgadnijcie kto przyjdzie komu z pomocą ;)

• 2015
  • New Adult