Dyskusje o książce Medgidia, miasto u kresu

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
i czytam bardzo dobrą książkę   W imię miłości. Opowieść o wielkim uczuciu w najtrudniejszych chwilach W imię miłości. Opowieść o wielkim uczuciu w najtrudniejszych chwilach
22 tyg. temu
Czytamy w weekend
@Topaz każdy człowiek ma talenty i najważniejsze to je rozwijać. Wielkie szczęście, kiedy dziecko ma rodziców, którzy mu poświęcają czas i wspierają🙂
41 tyg. temu
Czytamy w weekend
Książka Chmielarza też mi się podobała. Mam urlop i jest to właśnie idealna lektura na ten letni, beztroski czas. Dlatego nie ma się co sugerować opiniami innych osób, tylko czytać, to co uważamy za stosowne i wyrobić sobie wałsne zdanie.
41 tyg. temu
Opowiadania, które warto przeczytać – krótkie formy na lato (i nie tylko)
Dorzucę O'Henry'ego absolutnego mistrza opowiadań, niestety zapomniany, a co gorsza, jego opowiadania krążą po necie bez podania autora 😕 No i oczywiście nasz Zajdel - bardzo lubię zbiorek "Dokąd jedzie ten tramwaj", ale opowiadań jest więcej, po prostu trzeba poszperać w antologiach albo wygrzebać na strychu serię "Stało się jutro"
43 tyg. temu
Czytelnicze podsumowanie 2021 roku
W minionym roku przeczytałam 14 książek. Największym niewypałem okazała się książka    Nic o mnie nie wiesz Nic o mnie nie wiesz  Ofiara losu Ofiara losu. Kolejne tomy sagi o Fjällbace już bardziej mi...
2 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Maj 2019)
kolejna część Chyłki czeka :  Immunitet Immunitet
4 lata temu