Formuła 2008/09

Wydawnictwo: Pelecanus
motoryzacja

Album Formuła 2008/09 jest bogato ilustrowanym podsumowaniem sezonu wyścigowego i zawiera relacje ze wszystkich Grand Prix Formuły 1, prezentacje kierowców i zespołów, szczegółowe wyniki i analizy, rankingi, ciekawostki oraz szereg innych informacji m.in. w rozdziałach dotyczących innych serii wyścigowych m.in. GP2, F3 Euro Series, IndyCar, a także zapowiedzi na kolejny sezon w roku 2009. Albumowa forma, 272 strony doskonałych zdjęć, grafik i tekstów zawierających informacje niezbędne dla fanów Formuły 1.

Lilka | 2013-08-27
Klaudia | 2010-11-21