Wstrząśnięte i zmieszane

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
837298705X

Pamela Lloyd-Hamilton, atrakcyjna kobieta, a jednocześne profesjonalistka w każdym calu, wspólnie z mężem prowadzi dobrze prosperującą firmę. Czasami wydaje się mieć dość wszystkiego. Douglas Hamilton usilnie stara się zachować pozory idealnego małżeństwa, walcząc jednocześnie z nieubłaganym upływem czasu. Gina Barrett, mając awans w zasięgu ręki, nie może doczekać się swej pierwszej, głównej prezentacji w odległym Marrakeszu. Do szczęścia nie brakowałoby jej niczego, gdyby miała u swego boku kogoś na stałe. Susie Clarke, inteligentna, młoda projektantka, której nie opuszcza szczęście zawodowe, oczekuje dziecka. Jednak znajdzie się w poważnych tarapatach, kiedy jej ojciec dowie się o tym. Czy wstrząśnięte i zmieszane ścieżki ich życia kiedyś się wyprostują?

mazurki | 2012-01-18
Przeczytana: 2011 rok

Dobry przerywnik. Chętnie wypełniałam nią wolny czas, nie chcąc za bardzo przemęczać swojej wyobraźni. Wszystko dokładnie opisane, a treść niczym scenariusz do amerykańskiego love story z nieco przewrotnym zakończeniem.Dla mnie trochę przesycona słodkością, ale co kto woli.

Karolina | 2016-12-26
Przeczytana: 26 grudnia 2016