Kane

Tłumaczenie: Sylwia Chojnacka
Cykl: Bracia Slater (tom 3)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Kane
bookish

Aideen Collins to ognista dziewczyna, która potrafi pokazać postawić na swoim. Dorastała bez matki wśród samych mężczyzn, dlatego od zawsze umiała walczyć o swoje. To jedyna osoba, która umie postawić się Kane’owi Slaterowi i powiedzieć, co tak naprawdę o nim myśli. Kane Slater to typ szorstkiego faceta, który nie przepada za ludźmi. Nikt go dobrze nie rozumie, a niektórzy się go boją z...

Kane Slater to typ szorstkiego faceta, który nie przepada za ludźmi. Nikt go dobrze nie rozumie, a niektórzy się go boją z powodu blizn, które pokrywają jego twarz i ciało. Rozkoszuje się ich strachem i wie, że dzięki temu nikt nie będzie chciał go bliżej poznać.

Chociaż Aideen i Kane nie mogą się ze sobą dogadać, to obydwoje potrzebują się nawzajem, aby przetrwać. Aideen jest jedyną osobą, która mu się przeciwstawia, a on jest jedynym mężczyzną, który zna jej sekrety. Kiedy Kane ciężko choruje, Aideen otocza go opieką. Wkrótce okaże się, że los chce okrutnie z nich zadrwić, gdy z przeszłości powraca najgorszy demon, który go ściga.

Czy Kane znajdzie w sobie tyle siły, aby ochronić najbliższych i pokonać dawne lęki?

Kane pragnie Aideen. Kane bierze to, co chce.

źródło opisu: http://www.wydawnictwokobiece.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwokobiece.pl

Kasiek | 2018-05-11
Na półkach: 2018, Przeczytane
Przeczytana: 06 maja 2018

Książka raczej mało interesująca. Niewiele się w niej dzieje, a błahe problemy zostały wyolbrzymione do niebagatelnych rozmiarów. Cukrzyca to jak wyrok śmierci. Omdlenie to śpiączka, a ciąża to choroba. Dodając do tego nijaką fabułę, to naprawdę lepiej ten czas poświęcić na coś przyjemniejszego.

Aga_love_books | 2018-09-09
Na półkach: Wyzwanie 2018, Przeczytane
Przeczytana: 13 lipca 2018

Adieen pewna siebie dziewczyna, która potrafi postawić na swoim. Kane szorstki, nie rozumiany przez otoczenie, mężczyzna który nie przepada za ludźmi. Jak się okazuje Adieen to jedyna osoba, która potrafi powiedzieć Kaneowi, co tak naprawdę o nim myśli. Kane z kolei to jedyna osoba, która zna sekret Adieen. I choć oboje nie potrafią się dogadać los płata im figla. Oboje potrzebują siebie nawzajem aby jakoś sobie poradzić.
Ta część chyba podobała mi się najbardziej. Na pewno nie mogę się doczekać, aż wyjdzie tom o Damienie - jestem mega ciekawa tej postaci. Ale wracając do tej książki - jak zawsze pełno tajemnic, uczuć, strachu ale i radości, miłości. Każda część pokazuje jak silnym możemy być mając przy sobie bliskich. Jak nas to zmienia i pozytywnie na nas wpływa. Jestem fanką braci Slater i czekam z niecierpliwością na dalsze części. 😃

savine | 2018-05-03
Na półkach: Współprace, 2018, Przeczytane

Recenzja pochodzi z bloga: https://slowamiksiazek.blogspot.com/2018/05/bracia-slater-kaneaideen-la-casey.html

Naprawdę ciężko jest napisać recenzję, kiedy nie wiesz co możesz zdradzić, a czego nie powinnaś. Postaram się, żeby jednak była ona wolna od ważnych spoilerów. Trzeci tom Braci Slater. Nie mogliście usłyszeć jak głośno krzyczałam, kiedy ta książka trafiła w moje ręce, ale uwierzcie mi na słowo - to był naprawdę głośny krzyk. Książka zaczyna się w momencie, w którym zakończyła się "Keela". Dziewczyny dla żartów postanawiają zrobić testy ciążowe, z których później wynika, że jedna z dziewczyn jest w ciąży. Niestety powstaje małe zamieszanie i testy zostają wymieszane przez co nie wiadomo o którą z dziewczyn chodzi. Cóż.. okładka "Aideen" nie jest zbyt subtelna i zdradza czytelnikom, kto zostanie szczęśliwą mamuśką. Pod koniec książki drugiej jesteśmy również świadkami przerażającej sytuacji z udziałem Kanego. I chociaż wcześniej on i Ado nie potrafili się ze sobą komunikować...

Joanna J | 2018-05-08
Przeczytana: 07 maja 2018

Mam wrażenie, że autorka dojrzewa wraz z bohaterami. Po najsłabszym Dominicu i dużo lepszym Alecu, przyszła pora na Kanea. Książka przepełniona uczuciami, nie tylko miłością, ale i niepewnością, strachem, złością. Z pozostałymi członkami rodziny w tle dostajemy też mnóstwo humoru i to jest w tym chyba najlepsze.

książek: 2085
bookish | 2017-04-09
Przeczytana: 09 kwietnia 2017

chyba w każdej opinii na temat tej serii, powtarzam się, że ją uwielbiam. nie zależnie od tego jak jest napisana, jakim stylem, bo jest to książka która moim zdaniem ma odprężać i bawić. i też tak odbieram książki z tej serii.
a cóż do KANE to zaskoczył mnie bardzo pozytywnie i nie spodziewałam się, że jego historia będzie tak okrutna. ach, no i jak to Slater, trafił na godną siebie przeciwniczkę.

werka777 | 2018-05-17
Przeczytana: 17 maja 2018

Szorstki i raczej stroniący od bycia miłym, Kane okazuje się dla mnie największym zaskoczeniem tej serii. Jakże mylne bywają pozory. Potrafiący podjąć dojrzałe decyzje, etapowo otwierający się na szykowane przez los wyzwania, w moim osobistym rankingu pobił na łeb na szyję nie tylko Dominica, ale także Aleca. Jego postać to nie tylko obecne problemy, ale także skrywane w rękawie asy sekretów przeszłości, a działo się kiedyś w jego życiu, oj działo. Aideen pasuje do niego jak ulał, jak na bohaterki serii przestało, potrafi pokazać pazurki, ale jest najbardziej okrzesana spośród wszystkich dziewczyn i podobnie jak Kane, ma wielkie serce. Tylko Keela działała mi na nerwy, ale na szczęście to nie ona stoi na pierwszym planie trzeciego tomu. Pod względem bohaterów więc czekało mnie pozytywne poruszenie i nie przeszkadzały mi ani szalone decyzje ani też nietuzinkowe wypowiedzi postaci. Już zdążyłam się do nich przyzwyczai i zaakceptować ich odmienność.

Książka nie jest idealna, żeby...

Przyszedł czas na kolejne spotkanie z braćmi Slater. Tym razem na pierwszym planie jest Kane, ale nie zabrakło też całej reszty. Czy L. A. Casey ponownie zyskała moje uznanie?

Katarzyna | 2018-05-01
Przeczytana: 01 maja 2018

„ … Szpitale zawsze kojarzyły mi się ze strasznym miejscem, w którym zabiera się ludziom ich ukochanych …”

Bracia Slater skradli nie tylko moje serce, ale i wielu czytelników na całym świecie. Autorka doskonale prowadzi serię i każdy tom, jest dopasowany do przedstawionych okoliczności i akcji.

L. A Casey pochodzi z Irlandii, a mieszka obecnie w Dublinie. Jej życie składa się z dwóch podstawowych elementów. To wychowywanie cudownej córeczki, oraz „czarowanie” kolejnych powieści. Uwielbia rozmawiać ze swoimi fankami na Facebook’u. Zainspirowana literaturą erotyczną, ciężko pracowała nad własną książką i z ogromną determinacją wywalczyła jej wydanie. Tak właśnie powstał „Dominic” z serii Bracia Slater, czyli pierwsza część cyklu. Moim skromnym zdaniem Kane jest trochę mniej pikantny, ale też trzyma w napięciu.

Kane to wyjątkowy mężczyzna. Jest bardzo przystojny i potężny, ledwo mieści się w wąskim łóżku. Momentami jest agresywny i despotyczny. W ciągu ostatniego roku, stracił...

lulamae | 2018-05-09
Przeczytana: 05 maja 2018

Opinia może zawierać SPOILERY!!

Kolejny tom z serii o Braciach Slater.

Tym razem na tapetę bierzemy Kane'a i Aideen.
Akcja rozpoczyna się w miejscu, gdzie skończył się tom o Keeli i Alecu.
Kane ląduje w szpitalu, Aideen prawdopodobnie jest w ciąży.
Ta dwójka z pozoru się nie znosi, ale im dalej w las tym więcej faktów i uczuć wychodzi na jaw.

Jak dogadają się Aideen z Kanem? Wydaje się, że przy tej dwójce nie powinno być nudno.

Kane jest poranionym facetem - i nie mam tu na myśli tylko zewnętrzne. Facet przeszedł piekło starając się chronić brata, a skutki przeszłości ciągle odbijają piętno na teraźniejszości. Tak naprawdę jego postać mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła - facet ma naprawdę głębię a jego skrywane pragnienia mnie mocno zaskoczyły. Tak naprawdę pragnął ciepła, miłości, spokoju. Pragnął kogoś kto byłby jego, kto dbałby o niego i o kogo on mógłby zadbać. W takiej sytuacji ciąża Aideen wydaje się wręcz idealnie trafiona - będzie miał dwie osoby o które może się...

Przeczytana: 28 kwietnia 2018

Opinia pochodzi z Instagrama: https://www.instagram.com/katherine_the_bookworm/

Uwaga! Jeżeli szukacie obiektywnej opinii na temat najnowszej części serii Bracia Slater, u mnie na pewno jej nie znajdziecie. Jeżeli chodzi o tę serię to mój obiektywizm zagubił się gdzieś pomiędzy "Bronagh", a "Keela" i od teraz nie potrafię znaleźć w tych książkach choćby jednego, jedynego negatywu. "Kane" to moja nowa obsesja. Moim zdaniem jest to najlepsza z dotychczasowych części serii. Książka ta jest lekka, zabawna, a jednocześnie poruszająca i oczywiście seksowna jak diabli. "Kane" to książka wielu wątków: skomplikowana relacja hate-love, choroba, braterstwo, a nawet i znazł się tutaj wątek mafijny/kryminalny. Styl autorki jest prosty i przystępny, przez co książkę pomimo sporych gabarytów czyta się bardzo szybko. Rozwój wypadków w "Kane" następuje błyszkawicznie, nie brakuje tutaj niespodziewanych zwrotów akcji, a napięcie narasta stopniowo. Kreacja bohaterów w tej książce jest barwna i...