Podróże z adrenaliną

Wydawnictwo: Publicat
hobby

Podróże z adrenaliną to wyjątkowy przewodnik dla wszystkich, którzy cenią aktywny a zarazem niebanalny sposób spędzania wolnego czasu. Książka adresowana jest nie tylko do miłośników mocnych wrażeń, stanowi niezwykłe kompendium wiedzy o naszym kraju. Autorzy książki, zapaleni podróżnicy, opisują m.in. najciekawsze trasy rowerowe, szlaki konne, spływy kajakowe, szlaki górskie o znacznym stopniu trudności, wskazują najlepsze miejsca do wspinaczki, narciarstwa oraz nurkowania. W książce Czytelnik znajdzie ponadto praktyczne informacje dotyczące: bazy noclegowej i gastronomicznej, wypożyczalni sprzętu sportowego, godzin zwiedzania obiektów turystycznych a także przydatne linki do stron internetowych.

eduko7 | 2014-05-26
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 18 czerwca 2013

Niecodzienny przewodnik jak niecodzienne są zawarte w nim propozycje tras i sposobów podróżowania po Polsce. To propozycja dla tych, którzy lubią przygodę. Mapki, zdjęcia, wskazówki odnośnie noclegów mogą stanowić ułatwienie nawet dla mniej doświadczonych podróżników. Pewne jest to, że nie będziemy się nudzić czytając przewodnik i podążając opisanymi w nim szlakami.

Aleksandra | 2013-11-06

Polecam osobom, które chcą zacząć podróżować nieco mniej zwyczajnie.

Dużo przydatnych informacji, jednak znanych wytrawnym "adrenalinowym podróżnikom".

Większość informacji nie dotyczy jednak szlaków czy typowych podróży, raczej miejsc, które można zobaczyć przy okazji spędzania wakacji w jakimś regionie.

brokka | 2014-08-05
Przeczytana: 31 sierpnia 2014