Jednostki specjalne w akcji

Wydawnictwo: Muza
Special forces in action. Afghanistan, Africa, Balkans, Iraq, South America

Książka zawiera szczegółowy opis większych operacji sił specjalnych podczas ostatnich 15 lat, w tym w rejonie zatoki Perskiej (w 1991 roku), w Somalii, Sierra Leone, na Bałkanach, w Afganistanie oraz w trakcie inwazji na Irak w 2003 roku.a zawiera ponad sto unikalnych czarno-białych i barwnych zdjęć żołnierzy oddziałów specjalnych w akcjia Przeznaczona dla czytelników, zainteresowanych historią militarną i działaniami formacji specjalnych

Adrian Chański | 2016-06-02
Paweł Mikołajczyk | 2015-03-16