Oczami maluszka. Sztućce

Seria: Oczami Maluszka
Wydawnictwo: Sierra Madre
kontrastowe, niemowlak
Pistacia

Trzeci tom serii „Oczami Maluszka”. Książeczka dla niemowląt do 6 miesiąca życia. Zawiera ona białe i czarne ilustracje tematycznie bliskie dziecku. Przedmioty, postacie i zwierzęta o prostym kształcie i formie stanowią świetną okazję do opowiadania dziecku o otaczającym świecie – to zaś rodzicom pomaga wzmocnić więź z dzieckiem. Książka wspomaga prawidłowy rozwój wzroku oraz zdolność kojarzenia u dziecka, wprowadza także malucha w świat książek już od najmłodszych lat. Książeczka jest doskonałym, oryginalnym prezentem dla niemowlaka.

źródło opisu: http://sierramadre.pl/

źródło okładki: http://sierramadre.pl/